Bilety na Dwa Brzegi w sprzedaży

Skomentuj (2)

System sprzedaży internetowej biletów na projekcje filmowe tegorocznych Dwóch Brzegów już działa. E-sklep zaprasza do 9 sierpnia, do godz. 20.00.

Szczegółowa informacja o sprzedaży znajduje się w zakładce BILETY na www.dwabrzegi.pl. Przed przystąpieniem do zakupów prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz z harmonogramem projekcji filmowych, który dostępny jest w zakładce PROGRAM.

Bilety na projekcje w Energetycznym Kinie PGE są dostępne w cenie 17 zł, natomiast w Kinie pod Srebrną Gwiazdą, w zależności od pokazu – 12, 6 lub 0 zł (wstęp po odbiorze darmowych wejściówek). Po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasach można także wziąć udział pokazach specjalnych filmów nagrodzonych Lux Prize.

Wstęp wolny, bez pobierania wejściówek, obowiązuje na pokazy w Kinie Perła oraz w Kinie za Rogiem. Inne ceny obowiązują tylko w przypadku pokazów otwarcia i zamknięcia festiwalu: 27 i 22 zł. Bilety będzie można także kupować już w samym Kazimierzu Dolnym. Nasze kasy, znajdujące się w miasteczku festiwalowym ( ul. Nadwiślańska 9) będą działać od 1 sierpnia.

Tylko w kasach festiwalowych będą dostępne specjalne pakiety zniżkowe na pokazy w Energetycznym Kinie PGE. Korzystając z pakietu „10+” za jeden bilet zapłacimy 16 zł, natomiast decydując się na pakiet „20+” koszt jednego biletu wyniesie 15 zł. Im więcej filmów zobaczycie w tym roku na Dwóch Brzegach, tym lepiej!

Do zobaczenia podczas 8. edycji Dwóch Brzegów od 2 do 10 sierpnia.

 

Tekst i foto: DwaBrzegi.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Gusia
    Możecie mi powiedzieć do kogo mam się zgłosić, jeśli mam problem z założeniem konta, żeby kupić bilety na festiwal? Od wczoraj nie dostałam linku aktywacyjnego do konta...
  • wolnyjan
    Zastanawiam się, czy w sprzedaży są karnety? To jednak bardziej mi się opłaca niż kupowanie biletów na każdy seans oddzielnie.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę