Dwa Brzegi'14 w Mięćmierzu

Skomentuj (17)

Festiwal Filmu i Sztuki zbliża się wielkimi krokami. Znany jest już program filmowy, w e-sklepie można nabywać bilety. Do festiwalu szykuje się też tradycyjnie Mięćmierz. Co w tym roku w programie?

3 sierpnia – niedziela

godz. 15.00 – Galeria na Płocie: wernisaż wystawy fotograficznej Tomka Sikory „Kiedy wieś zasypia...”

godz. 15.30 –
Galeria Klimaty (stodoła): projekcja autorskiego filmiku Tomka Sikory „Aix en Provence 2014”

godz. 16.30 – Galeria Klimaty (stodoła): wernisaż wystawy Dariusza Milińskiego - malarstwo i inne...

godz. 17.30 – Galeria Klimaty (stodoła): Strug. Leśmian. Soyka - premierowe wykonanie najnowszego albumu.

6 sierpnia – środa


godz. 18.00 -
Galera Klimaty (stodoła): Wschodnia Fundacja Kultury Akcent i Budka Suflera w Klimatach oraz rozmowa o tekstach i muzyce, koncert kultowego zespołu (akustycznie w stodole).


8 sierpnia – piątek


godz. 16.00 -
Kawiarnia pod Skrzydłami (Wiatrak) - koncert kwartetu smyczkowego "4te"

godz. 18.00 - Galeria Klimaty (stodoła): finisaż wystawy Dariusza Milińskiego


9 sierpnia – sobota


godz. 16.30 –
Galeria Klimaty (stodoła): wernisaż wystawy Piotra Fąfrowicza – malarstwo, grafika, ilustracje

godz. 17.30 - Galeria Klimaty (stodoła): koncert skrzypcowy – solo gra Marcin Król

 

Skomentuj


Dodane komentarze (17)

 • Wiesław
  Panie Rew, nie zrozumiał Pan mojej uwagi, tak samo jak nie zrozumiał Pan tego co pisze Pan pijany, z którym akurat się zgadzam. Więc, tu nie chodzi o to żeby asfalt był od linijki i żeby w lakierkach, ale żeby widać było jakąkolwiek "porządność" i gospodarność, powtarzam jakąkolwiek, a nie tylko alkoholowe zaprzaństwo i indolencję, o której pisze Pan pijany (jedyny chyba najbardziej aktywny). Wolę do Chorwacji, albo do Grecji, tam przynajmniej komarów nie ma. Tutaj to wszystko wymrze i w końcu zarośnie, a wtedy będą inni od nowa.
 • pijany znad Grodarza
  Jest skandalem, że turyści nie zwiedzą urokow Albrechtówki, Krowiej Wyspy, które to są " chlebem" dla dorożkarzy, a to przez prace na ul. Czerniawy. Kto to tego dopuścił, by w tym terminie te prace wykonywać?
  Jestem przekonany, że mec. Roman Giertych byłby w stanie wydobyć od Miasta Kazimierz Dolny wysokie ODSZKODOWANIE za utracony zarobek na rzecz właśnie dorożkarzy.
 • pijany znad Grodarza
  W poczytnej Gazecie pisze również, że droga na Czerniawach to uklon dla mieszkańców Okala i M ięćmierza, bo to będzie łatwiejszy dojazd do tych miejscowości. Zakrawa to na kpiny, a szczegolnie w tych dniach, kiedy to od 1 sierpnia rozpoczeto drugi etap modernizacji ten drogi. Toć od dzisiaj rozpoczyna sie Lato Filmowe. Już wczoraj na tym odcinku tworzyły sie niebotyczne korki. Wspólczuję dorożkarzom z końskiego Taxi, jak i Meleksom. Chodzi o to, że POZBAWIONO Ich zarobkowania w tej częśći UROKLIWYCH stron, no bo kto wykupi trasę z GWARANTOWANYM półgodzinnym korku.
  Pogratulować INDOLENCJI .
 • peace and rnroll
  Ab-Z , człowiek, którego kocha świat. Szkoda, że on tego nie dostrzega. Dzień bez dowalenia komuś na oślep już o poranku uznaje za stracony.
 • Ab-Z
  @Pijany-nie wierzę,że policja w Kazimierzu mogła coś wykryć,ten co zgłosił może mieć kłopoty,komendant mu tego nie daruje,zakłocono ich spokój.
 • pijany znad Grodarza
  W poczytnej Gazecie napisano, że policja WYKRYLA nielegalne wysypisko śmieci kolo Mięćmierza. Nawet jest zdjęcie oraz o apel, by kontaktować sie na nr 8890248.
 • turysta
  Brawo dla pana Stanisława za zaangażowanie w promowanie Mięćmierza na festiwalu.
 • pijany znad Grodarza
  Ooo. Nie ma mojej odpowiedzi na ŻĄDŁO Mai.
 • pijany znad Grodarza
  @ Maja. Ci Cię użadliło?>
  Dyć Wiesław napisał TOCZKA w TOCZKĘ to co AUTOCHTONI męćmierscy pisza od kilku lat, a mianowicie;" MY CHCEMY NORMOLNOŚCI!!!!! "
  DOŚĆ DUKTATU tzw. WARSZAWKI, którą UPAJA kurz i smród Mięćmierza, kiedy to zjeżdżaja na NIEDZIELĘ. Poczytaj Ich petycje do Władz.
 • maja
  @Rew, nie dyskutuj z trollem o nicku @Wiesław.
  Jeśli to ten sam Wiesław, co wcześniej nie był zadowolony z festiwalu kapel, a generalnie nic go nie cieszy, co rozmija się z jego dziwnym obrazem świata.
  Niech go żółć zalewa, byle z dala od naszych okolic.
 • pijany znad Grodarza
  @ Wiesław napisał:
  "Bieda, komary, nędza itd. Tuż przy studni jakiś miejscowy slums (chłop, który nigdy nic nie robi). Na Białorusi porządniej."
  Faktycznie. Może by tak czyn spoleczny?> Ale to byłby zryw KOMUNISTYCZNY, a wspomniany " chłop" komunistów , poczawszy od 1989 roku NIE LUBI.
 • rew
  @Wiesław z Warszawy - jak Ci tak wstyd to nie przyjeżdżaj, nikt Cię tu na siłę nie ciągnie. Wyobraź sobie że na szczęście nie wszędzie musi być asfalt od linijki i miejsce parkingowe pod samymi drzwiami żebyś mógł dojechać samochodem i nie zużyć podeszwy w lakierkach. Ponadto jeśli dla Ciebie "chłop który stoi przy studni i nic nie robi" to od razu slums to tym bardziej nie przyjeżdżaj, jedź sobie do jakiegoś marketu , tam jest rozrywka na Twoim poziomie.
 • Leszek
  Gdzie można kupić bilety na koncert Budki Suflera? Na stronie http://dwabrzegi.pl/bilety/ w ogóle się o tym koncercie nie wspomina.
 • L.L.
  A gdzie kupię bilety na koncert Budki Suflera, bo w zakładce "Bilety" tego punktu programu akurat nie widzę?
  http://dwabrzegi.pl/bilety/
 • Wiesław
  Szanowni Państwo, wstyd z tym Mięćmierzem. ...i kamieni kupa. Studnia z wodą nie nadającą się do picia. Droga jak gdzieś w buszu afrykańskim. Bieda, komary, nędza itd. Tuż przy studni jakiś miejscowy slums (chłop, który nigdy nic nie robi). Na Białorusi porządniej.
 • pijany znad Grodarza
  Mięćmierz. A tyle kalumni na jednego z tak NIELICZNYCH organizatorów. Wstyd .
 • Maga
  Mięćmierz jak zwykle stanął na wysokości zadania. Może warto dodać do nazwy festiwalu nie tylko Kazimierz i Janowiec, ale również Mięćmierz ;)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę