Dwa Brzegi'14 w Mięćmierzu

Skomentuj (17)

Festiwal Filmu i Sztuki zbliża się wielkimi krokami. Znany jest już program filmowy, w e-sklepie można nabywać bilety. Do festiwalu szykuje się też tradycyjnie Mięćmierz. Co w tym roku w programie?

3 sierpnia – niedziela

godz. 15.00 – Galeria na Płocie: wernisaż wystawy fotograficznej Tomka Sikory „Kiedy wieś zasypia...”

godz. 15.30 –
Galeria Klimaty (stodoła): projekcja autorskiego filmiku Tomka Sikory „Aix en Provence 2014”

godz. 16.30 – Galeria Klimaty (stodoła): wernisaż wystawy Dariusza Milińskiego - malarstwo i inne...

godz. 17.30 – Galeria Klimaty (stodoła): Strug. Leśmian. Soyka - premierowe wykonanie najnowszego albumu.

6 sierpnia – środa


godz. 18.00 -
Galera Klimaty (stodoła): Wschodnia Fundacja Kultury Akcent i Budka Suflera w Klimatach oraz rozmowa o tekstach i muzyce, koncert kultowego zespołu (akustycznie w stodole).


8 sierpnia – piątek


godz. 16.00 -
Kawiarnia pod Skrzydłami (Wiatrak) - koncert kwartetu smyczkowego "4te"

godz. 18.00 - Galeria Klimaty (stodoła): finisaż wystawy Dariusza Milińskiego


9 sierpnia – sobota


godz. 16.30 –
Galeria Klimaty (stodoła): wernisaż wystawy Piotra Fąfrowicza – malarstwo, grafika, ilustracje

godz. 17.30 - Galeria Klimaty (stodoła): koncert skrzypcowy – solo gra Marcin Król

 

Skomentuj


Dodane komentarze (17)

 • Wiesław
  Panie Rew, nie zrozumiał Pan mojej uwagi, tak samo jak nie zrozumiał Pan tego co pisze Pan pijany, z którym akurat się zgadzam. Więc, tu nie chodzi o to żeby asfalt był od linijki i żeby w lakierkach, ale żeby widać było jakąkolwiek "porządność" i gospodarność, powtarzam jakąkolwiek, a nie tylko alkoholowe zaprzaństwo i indolencję, o której pisze Pan pijany (jedyny chyba najbardziej aktywny). Wolę do Chorwacji, albo do Grecji, tam przynajmniej komarów nie ma. Tutaj to wszystko wymrze i w końcu zarośnie, a wtedy będą inni od nowa.
 • pijany znad Grodarza
  Jest skandalem, że turyści nie zwiedzą urokow Albrechtówki, Krowiej Wyspy, które to są " chlebem" dla dorożkarzy, a to przez prace na ul. Czerniawy. Kto to tego dopuścił, by w tym terminie te prace wykonywać?
  Jestem przekonany, że mec. Roman Giertych byłby w stanie wydobyć od Miasta Kazimierz Dolny wysokie ODSZKODOWANIE za utracony zarobek na rzecz właśnie dorożkarzy.
 • pijany znad Grodarza
  W poczytnej Gazecie pisze również, że droga na Czerniawach to uklon dla mieszkańców Okala i M ięćmierza, bo to będzie łatwiejszy dojazd do tych miejscowości. Zakrawa to na kpiny, a szczegolnie w tych dniach, kiedy to od 1 sierpnia rozpoczeto drugi etap modernizacji ten drogi. Toć od dzisiaj rozpoczyna sie Lato Filmowe. Już wczoraj na tym odcinku tworzyły sie niebotyczne korki. Wspólczuję dorożkarzom z końskiego Taxi, jak i Meleksom. Chodzi o to, że POZBAWIONO Ich zarobkowania w tej częśći UROKLIWYCH stron, no bo kto wykupi trasę z GWARANTOWANYM półgodzinnym korku.
  Pogratulować INDOLENCJI .
 • peace and rnroll
  Ab-Z , człowiek, którego kocha świat. Szkoda, że on tego nie dostrzega. Dzień bez dowalenia komuś na oślep już o poranku uznaje za stracony.
 • Ab-Z
  @Pijany-nie wierzę,że policja w Kazimierzu mogła coś wykryć,ten co zgłosił może mieć kłopoty,komendant mu tego nie daruje,zakłocono ich spokój.
 • pijany znad Grodarza
  W poczytnej Gazecie napisano, że policja WYKRYLA nielegalne wysypisko śmieci kolo Mięćmierza. Nawet jest zdjęcie oraz o apel, by kontaktować sie na nr 8890248.
 • turysta
  Brawo dla pana Stanisława za zaangażowanie w promowanie Mięćmierza na festiwalu.
 • pijany znad Grodarza
  Ooo. Nie ma mojej odpowiedzi na ŻĄDŁO Mai.
 • pijany znad Grodarza
  @ Maja. Ci Cię użadliło?>
  Dyć Wiesław napisał TOCZKA w TOCZKĘ to co AUTOCHTONI męćmierscy pisza od kilku lat, a mianowicie;" MY CHCEMY NORMOLNOŚCI!!!!! "
  DOŚĆ DUKTATU tzw. WARSZAWKI, którą UPAJA kurz i smród Mięćmierza, kiedy to zjeżdżaja na NIEDZIELĘ. Poczytaj Ich petycje do Władz.
 • maja
  @Rew, nie dyskutuj z trollem o nicku @Wiesław.
  Jeśli to ten sam Wiesław, co wcześniej nie był zadowolony z festiwalu kapel, a generalnie nic go nie cieszy, co rozmija się z jego dziwnym obrazem świata.
  Niech go żółć zalewa, byle z dala od naszych okolic.
 • pijany znad Grodarza
  @ Wiesław napisał:
  "Bieda, komary, nędza itd. Tuż przy studni jakiś miejscowy slums (chłop, który nigdy nic nie robi). Na Białorusi porządniej."
  Faktycznie. Może by tak czyn spoleczny?> Ale to byłby zryw KOMUNISTYCZNY, a wspomniany " chłop" komunistów , poczawszy od 1989 roku NIE LUBI.
 • rew
  @Wiesław z Warszawy - jak Ci tak wstyd to nie przyjeżdżaj, nikt Cię tu na siłę nie ciągnie. Wyobraź sobie że na szczęście nie wszędzie musi być asfalt od linijki i miejsce parkingowe pod samymi drzwiami żebyś mógł dojechać samochodem i nie zużyć podeszwy w lakierkach. Ponadto jeśli dla Ciebie "chłop który stoi przy studni i nic nie robi" to od razu slums to tym bardziej nie przyjeżdżaj, jedź sobie do jakiegoś marketu , tam jest rozrywka na Twoim poziomie.
 • Leszek
  Gdzie można kupić bilety na koncert Budki Suflera? Na stronie http://dwabrzegi.pl/bilety/ w ogóle się o tym koncercie nie wspomina.
 • L.L.
  A gdzie kupię bilety na koncert Budki Suflera, bo w zakładce "Bilety" tego punktu programu akurat nie widzę?
  http://dwabrzegi.pl/bilety/
 • Wiesław
  Szanowni Państwo, wstyd z tym Mięćmierzem. ...i kamieni kupa. Studnia z wodą nie nadającą się do picia. Droga jak gdzieś w buszu afrykańskim. Bieda, komary, nędza itd. Tuż przy studni jakiś miejscowy slums (chłop, który nigdy nic nie robi). Na Białorusi porządniej.
 • pijany znad Grodarza
  Mięćmierz. A tyle kalumni na jednego z tak NIELICZNYCH organizatorów. Wstyd .
 • Maga
  Mięćmierz jak zwykle stanął na wysokości zadania. Może warto dodać do nazwy festiwalu nie tylko Kazimierz i Janowiec, ale również Mięćmierz ;)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę