Andrzejki 2011

Jaki powinien być andrzejkowy wieczór? Każdy z nas ma na pewno swoje wyobrażenia na ten temat. Pewne jest to, że powinien być magiczny. Nie może też zabraknąć różnorodnych wróżb. I bez wątpienia mógłby odbyć się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

W Kazimierzu Dolnym ofert andrzejkowych nie brakuje. Znaleźć tu można zarówno weekendowe pakiety – połączenie noclegu z andrzejkową zabawą, jak i same noclegi czy też imprezę. Dla każdego coś innego.

 

W tym roku większość imprez andrzejkowych odbędzie się w sobotę 26 listopada. Dla turystów przygotowywane są również oferty pobytów weekendowych, 25 – 27 listopada. Atrakcje są przeróżne.

 

Wieczór andrzejkowy w Klubie Nocnym "Baszta" w Hotelu "Zajazd Piastowski" odbędzie się 26 listopada o godz. 20:00. Organizatorzy zapewniają oprawę muzyczną w postaci DJ, drinka powitalnego oraz niespodziankę Szefa Kuchni.

 

Pensjonat „Folwark Walencja” zaprasza wszystkich chętnych na „Andrzejki - Katarzynki”. Jak tłumaczą organizatorzy, „Katarzynki” to męski odpowiednik Andrzejek. Ów pensjonat oferuje wszystkim Państwu pakiet, który zawiera: dwa noclegi ze śniadaniem w formie bufetu, możliwość korzystania z saun, jacuzzi oraz turniej w kręgle, powitalnego drinka i zabawę Katarzynkową w Folwarcznych Piwnicach.

 

Weekendowy pakiet przygotowała również "Villa Bohema". Co się w tym pakiecie znajduje? Dwa noclegi, pełne wyżywienie oraz kolacja andrzejkowa z muzyką na żywo. W cenie pakietu goście hotelowi otrzymują dodatkowo Voucher na dowolnie wybrane zabiegi SPA w kwocie 300 zł od osoby.

 

Uroczy wieczór andrzejkowy zapowiada się również w restauracji Hotelu „Dwa Księżyce”. Organizatorzy zapewniają wyśmienitą kuchnię – dania kuchni polskiej i międzynarodowej, doskonale zaopatrzony bar oraz muzykę na żywo. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.

 

Pakiet andrzejkowy oferuje też „Pensjonat Kazimierski”. W pakiecie znajdziemy dwa noclegi, pełne wyżywienie oraz uroczystą kolację i zabawę taneczną. Dodatkowo dla każdego Andrzeja dostarczone zostanie wino musujące do pokoju.

 

Na andrzejkowy weekend zaprasza ,,Siedlisko Lubicz’. Oto propozycje organizatorów: zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzy osobowych, śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja bankietowa przy suto zastawionym stole i blasku świec, zabawa prowadzona przez DJ-a oraz sauna do dyspozycji gości. Nie zabraknie oczywiście andrzejkowych wróżb i prawdziwej wróżki .

 

Andrzejki odbędą się również w restauracji przy pensjonacie „Kazimierzówka”. Tam wybrać się możemy na kolację przy świecach. Warto zauważyć, że każdy Andrzej ma 50 % zniżkę, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja stolika. W Klubie „Kazimierzówka” odbędzie się natomiast zabawa andrzejkowa. Będą wróżby, DJ Mariano, a między godz. 21.00 a 24.00 wielka promocja - drinki za pół ceny.

 

„Villa Prezydent” zaprasza wszystkich gości na magiczny wieczór andrzejkowy. Przygotowany specjalnie na tą okazję pakiet zawiera: dwa noclegi, dwa śniadania oraz wieczór andrzejkowy. Jak będą wyglądały Andrzejki w Vilii Prezydent? Odbędzie się tam uroczysta kolacja, przygrywał będzie zespół muzyczny, a potem będą wróżby i czary. Organizatorzy przygotowali też niespodzianki.

 

Na zabawę andrzejkową zaprasza również restauracja „Austeria Kazimierska”, która przygotowała dla wszystkich Państwa z tej okazji pakiet andrzejkowy. W ramach pakietu organizatorzy zapewniają m.in. wróżby andrzejkowe, DJ, napoje i alkohol z restauracyjnej karty w atrakcyjnych cenach.

 

Imprezę andrzejkową przygotowuje też kawiarnia „Cafe Plus. Będzie kolacja, muzyka oraz wróżby. Start o godz. 20.00.

 

 

Polecane noclegi:

Więcej informacji w zakładce "oferty specjalne".

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę