Walentynki 2012

Skomentuj (3)

W jednym z ubiegłorocznych plebiscytów Kazimierz Dolny uznano za najbardziej romantyczne miejsce w Polsce. Czy może być więc bardziej odpowiednie miasto na spędzenie Dnia Zakochanych...?

Każdy z nas Kazimierz Dolny kocha za co innego. Jedni cenią sobie przepiękne krajobrazy wokół miasta, inni bogactwo kulturowe. Większość turystów woli nadwiślańskie Miasteczko wiosną czy latem, ale są też tacy, którzy odwiedzają je tylko poza sezonem. Upajają się wtedy ciszą i spokojem, cieszą oczy pustymi, wąskimi uliczkami, oglądają obrazy w galeriach i popijają gorącą czekoladę w pustych, przyrynkowych kawiarniach.

 

Jaki jest Kazimierz teraz? Czy warto przyjechać tu o tej porze roku? Oczywiście. Pozwoli to bowiem poznać wszystkim Wam tą drugą stronę niezwykłego miejsca. Zobaczycie na własne oczy Miasteczko, w którym czas się zatrzymał.

 

Dzień Zakochanych w Kazimierzu można spędzić w różnorodny sposób. Jak w każdym innym miejscu zarezerwować stolik, zjeść romantyczną kolację. Można też wybrać się na długi spacer, zobaczyć znane miejsca z nieco innej perspektywy.

 

Wybierając się do Kazimierza na walentynki, pamiętajmy o noclegu. Polecane przez nas obiekty to:

 

Jeśli chcielibyście w ten wyjątkowy wieczór wybrać się na bal czy też skorzystać z oferty specjalnej, polecamy te miejsca:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Praktyk
  Miłość powinno się okazywać na co dzień a nie tylko w dzień zakochanych,jakiś wymysł jankesów.
 • Zbigniew
  Miasteczko jest piękne i miłe. Mieszkańcy też. Jednak przyjeżdżając raz na kilka lat, na kilka dni, wybiera się raczej ciepłe dni. Więc lato, późną wiosnę, lub wczesną jesień. Przyjemniejsze zwiedzanie okolic. Chyba, że poszczęści się w Lotto. Wtedy częściej. Na Szkolnej 8 też jest pięknie pomieszkać. Pozdrawiam.
 • Ewa
  Ja poleciłbym również taki obiekt wypoczynkowy jak Dwór w Wylągach , piękne wyciszone , romantyczne miejsce, położone wśród pól i lasów ... Przepyszne obiady , kolacje i śniadania .
  No i te wspaniałe konie .
  Serdecznie polecam E.Kowalska

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę