Andrzejki 2010 w Kazimierzu

Wieczór andrzejkowy, to jeden z tych najbardziej magicznych wieczorów w roku. Jest to idealna okazja, by wybrać się na bal czy też poznać swoją przyszłość. A skoro mowa o magii, czy może być lepsze miejsce na andrzejki niż Kazimierz Dolny?

Andrzejki przypadają na ten okres w roku, kiedy Kazimierz Dolny nieco pustoszeje. Jednak ten fakt dodaje temu miejscu jedynie uroku. Miasteczko staje się jeszcze bardziej romantyczne, urokliwe i magiczne. Dlatego też zachęcamy Państwa do spędzenia wieczoru andrzejkowego właśnie tu.

Pośród ofert, jakie przygotowali dla Państwa kazimierscy restauratorzy i hotelarze, każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku w Miasteczku organizowane będą eleganckie bale, huczne imprezy oraz stonowane, tradycyjne potańcówki. Bez problemu znajdziecie Państwo również miejsce na romantyczną kolację we dwoje lub też wypad z przyjaciółmi. Dla każdego, coś innego. Zobaczcie sami…

Folwark Walencja już po raz kolejny zaprasza Państwa do skorzystania oferty andrzejkowej. Jak co roku przygotowano wiele atrakcji. W ten wyjątkowy wieczór nie zabraknie tu czarów, wróżb, lania wosku oraz dobrej zabawy. Impreza rozpoczyna się o 20.00. Cena 100 zł/osoba.

Villa Bohema zaprasza na Weekend Andrzejkowy, w dniach 26 – 28 listopada. W ofercie znajduje siępełne wyżywienie (w sobotę uroczysta kolacja) oraz VOUCHER na zabiegi w hotelowym SPA w wysokości 200 zł /osoba.

Pensjonat Berberys w swojej ofercie ma dwa noclegi w pokojach dwuosobowych, trzyosobowym i apartamentach, w terminie 26 - 28.11.2010r., śniadania w formie bufetu szwedzkiego, kolacje oraz miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. W sobotę o godz. 19:00 odbędzie się również uroczysta kolacja andrzejkowa oraz lanie wosku. Dla każdego Andrzeja przewidziana jest słodka niespodzianka. Cena pobytu uzależniona jest od rodzaju wynajętego pokoju, waha się między 720 – 960 zł/dwie osoby.

Siedlisko Lubicz również przygotowało dość atrakcyjną ofertę. Do dyspozycji gości są pokoje dwu lub trzy osobowe. Wyżywienie: śniadania w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja bankietowa przy suto zastawionym stole i blasku świec (2 dania na ciepło, przystawki, sałatki, ciasta, kawa, herbata, napoje, wyborne wina). W andrzejkowy wieczór odbędzie się również zabawa prowadzona przez  DJ-a, nie zabraknie oczywiście andrzejkowych wróżb i prawdziwej wróżki. Do dyspozycji gości jest również sauna. Koszt całej imprezy to 700 zł od pary.

Wolne pokoje znajdą Państwo tutaj:

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę