Andrzejki 2009

Mimo tego, że do tegorocznych Andrzejek mamy jeszcze trochę czasu, już dziś warto się zastanowić, jak je spędzimy. My, wzorem lat ubiegłych, zapraszamy do Kazimierza Dolnego…

W Kazimierzu Dolnym w wieczór andrzejkowy zabawy nie zabraknie. Jednak każdy z nas ma inne oczekiwania. Jedni chcieliby tradycyjnych wróżb andrzejkowych, inni szalonych tańców przy ulubionej muzyce czy też romantycznej kolacji w wyborowym towarzystwie. Nadwiślańskie Miasteczko zapewni nam na pewno klimat, o muzykę zadbają organizatorzy imprez, natomiast towarzystwo najlepiej dobrać sobie samemu…

W latach ubiegłych kazimierska noc andrzejkowa bogata była w różnorodne atrakcje. Były andrzejkowe wróżby, zabawy z muzyką na żywo i wodzirejem oraz uroczyste kolacje pełne magii… Czy w tym roku będzie podobnie? Tego na razie nie wiemy. Organizatorzy nie przygotowali jeszcze szczegółowych ofert, jednak jedno jest pewne: nadal są wolne kwatery.

Oto kilka naszych propozycji:

Willa "Viola" oferuje 2-osobowe pokoje i apartamenty w przystępnych cenach: od 70 do 150 zł. A oprócz tego ciepłą, rodzinną atmosferę i romantyczne pokoje.
 
Pokoje „Przy Norowym Dole” na Andrzejki proponują pokój 2-osobowy - 120 zł/doba, pokój 3-osobowy - 150 zł/doba oraz apartament - 300 zł/doba.

Pensjonat „Vincent”
ma specjalną ofertę dla specjalnych gości: każdy Andrzej w swoje imieniny otrzymuje bowiem 15% rabat na pobyt w pensjonacie oraz 2 lampki wina.

Pensjonat „Monika” w swojej ofercie ma noclegi za jedyne 50zł/osoba, natomiast dla zainteresowanych impreza Andrzejkowa z niespodzianką 90zł/osoba.
 
„Willa Bohema” zaprasza na cały weekend andrzejkowy (27 – 29 października), a tym na degustację win, muzykę na żywo oraz masaż. Cena takiego pobytu: 895 zł/osoba.

Oprócz wymienionych wyżej ofert, do wspólnej zabawy w noc andrzejkową zapraszają: Hotel „Zajazd Piastowski”, „Folwark Walencja”, Hotel „Dwa Księżyce”, Apartamenty z kuchnią, Willa „Pod Basztą”, Pensjonat „Berberys”, Apartament z kominkiem i eleganckie pokoje u Śliwów, Pensjonat „Basia”, Pensjonat „Pod Wietrzną Górą” oraz Agharata.

Więcej informacji - tutaj.

Bardziej szczegółowe informacje zamieścimy na początku listopada. Wtedy przedstawimy Państwu dokładne oferty kazimierskich pensjonatów i hoteli. Zapraszamy!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę