Andrzejki 2012 last minute

Skomentuj (7)

Przed nami andrzejki, czyli noc pełna magii i czarów. Jeśli nadal nie macie Państwo pomysłu na to, jak spędzić ten wyjątkowy wieczór, mamy dla Was kilka propozycji...

Andrzejki to noc pełna magii, czarów i dobrej zabawy. Ten rok w pewien sposób nas rozpieszcza, bo daje możliwość spędzenia nie jednego, a dwóch wyjątkowych andrzejkowych wieczorów. Jak to możliwe? Otóż 30 listopada przypada w tym roku w piątek.

 

Przyjeżdżając do Kazimierza Dolnego na cały listopadowo – grudniowy weekend, nie można sobie pozwolić na nudę. Jeśli pogoda pozwoli, wszystkich Państwa zachęcamy do zwiedzania Miasteczka i jego najbliższych okolic. Skorzystać można ze ścieżek rowerowych i spacerowych, ofert przygotowanych przez muzea czy galerie oraz menu kazimierskich knajpek i restauracji. W razie zimna, rozgrzać może nas aromatyczna kawa, prawdziwa gorąca czekolada, herbata z sokiem malinowym czy też nieco mocniejsze napoje – grzane piwo, wino oraz miody pitne. Wieczorami natomiast wszyscy goście proszeni są do wspólnej zabawy.

 

30 listopada, o godzinie 21.00 w Folwarcznych Piwnicach – Folwarku Walencja odbędzie się „Impreza pod kluczyk”, czyli dyskoteka, podczas której nie zabraknie wróżb.

 

Tego samego wieczoru, w restauracji mieszczącej się w hotelu „Kazimierzówka” odbędzie się wieczór pełen magii i uroku. Tam także impreza rozpocznie się o godzinie 21.00. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Kolację przy świecach, zabawę i wróżby przy muzyce DJ-a oraz drinki za 50% ceny w godzinach między 21.00 a 24.00. Dla wytrwałych mamy wspaniałą wiadomość – taka sama impreza odbędzie się także 1 grudnia, w sobotę!


Polecane obiekty:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Iwona
  Jak co roku,moja paczka z roku spędza andrzejki w Kazimierzu (nie powiem, że lubię, bo ja generalnie nie lubię imprez, tym bardziej blisko domu)i wiem doskonale, jak jest pusto w Kazimierzu o tej porze roku, n.p. w ubiegłym roku na andrzejkach w zajeździe oprócz nas było może jakieś 10-12 osób. I przedsiębiorcy nie robią nic, żeby turystów przyciągnać. Bilety wstępu-50 złotych za nic, noclegi od 100 złotych. I nadaremnie szukam żeby trochę zaoszczędzić...
 • KOBIETA
  Szok POPIERAMMM!!!!!!!!!!!!
 • Szok
  Olek zramolałeś , szkoda kobiety co z Tobą musi w taki wieczór gnuśnieć w chałupie.
 • Olek
  Szok nalej sobie wosku na główkę i przeżywaj,pewnie będziesz w siódmym niebie.
 • Szok
  Pewnieeeee Olek załóż w Andrzejki wymemłaną pidżamkę i sfatygowane papucie , na nos okulary , poczytaj wymiędoloną gazetę a wieczorkiem po raz ''enty''obejrzyj ten sam film.Życie płynie obok Ciebie smutasie!!!!!!!!!!
 • zbigniew
  Warto przenocować na Szkolnej 8. Byłem, nocowałem, polecam. Pozdrawiam gospodarzy.
 • Olek
  Kogo to obchodzi,chyba że dzieciaków,jakieś wróżenie z fusów.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę