Andrzejki 2011

Jaki powinien być andrzejkowy wieczór? Każdy z nas ma na pewno swoje wyobrażenia na ten temat. Pewne jest to, że powinien być magiczny. Nie może też zabraknąć różnorodnych wróżb. I bez wątpienia mógłby odbyć się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

W Kazimierzu Dolnym ofert andrzejkowych nie brakuje. Znaleźć tu można zarówno weekendowe pakiety – połączenie noclegu z andrzejkową zabawą, jak i same noclegi czy też imprezę. Dla każdego coś innego.

 

W tym roku większość imprez andrzejkowych odbędzie się w sobotę 26 listopada. Dla turystów przygotowywane są również oferty pobytów weekendowych, 25 – 27 listopada. Atrakcje są przeróżne.

 

Wieczór andrzejkowy w Klubie Nocnym "Baszta" w Hotelu "Zajazd Piastowski" odbędzie się 26 listopada o godz. 20:00. Organizatorzy zapewniają oprawę muzyczną w postaci DJ, drinka powitalnego oraz niespodziankę Szefa Kuchni.

 

Pensjonat „Folwark Walencja” zaprasza wszystkich chętnych na „Andrzejki - Katarzynki”. Jak tłumaczą organizatorzy, „Katarzynki” to męski odpowiednik Andrzejek. Ów pensjonat oferuje wszystkim Państwu pakiet, który zawiera: dwa noclegi ze śniadaniem w formie bufetu, możliwość korzystania z saun, jacuzzi oraz turniej w kręgle, powitalnego drinka i zabawę Katarzynkową w Folwarcznych Piwnicach.

 

Weekendowy pakiet przygotowała również "Villa Bohema". Co się w tym pakiecie znajduje? Dwa noclegi, pełne wyżywienie oraz kolacja andrzejkowa z muzyką na żywo. W cenie pakietu goście hotelowi otrzymują dodatkowo Voucher na dowolnie wybrane zabiegi SPA w kwocie 300 zł od osoby.

 

Uroczy wieczór andrzejkowy zapowiada się również w restauracji Hotelu „Dwa Księżyce”. Organizatorzy zapewniają wyśmienitą kuchnię – dania kuchni polskiej i międzynarodowej, doskonale zaopatrzony bar oraz muzykę na żywo. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.

 

Pakiet andrzejkowy oferuje też „Pensjonat Kazimierski”. W pakiecie znajdziemy dwa noclegi, pełne wyżywienie oraz uroczystą kolację i zabawę taneczną. Dodatkowo dla każdego Andrzeja dostarczone zostanie wino musujące do pokoju.

 

Na andrzejkowy weekend zaprasza ,,Siedlisko Lubicz’. Oto propozycje organizatorów: zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzy osobowych, śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy z deserem, kolacja bankietowa przy suto zastawionym stole i blasku świec, zabawa prowadzona przez DJ-a oraz sauna do dyspozycji gości. Nie zabraknie oczywiście andrzejkowych wróżb i prawdziwej wróżki .

 

Andrzejki odbędą się również w restauracji przy pensjonacie „Kazimierzówka”. Tam wybrać się możemy na kolację przy świecach. Warto zauważyć, że każdy Andrzej ma 50 % zniżkę, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja stolika. W Klubie „Kazimierzówka” odbędzie się natomiast zabawa andrzejkowa. Będą wróżby, DJ Mariano, a między godz. 21.00 a 24.00 wielka promocja - drinki za pół ceny.

 

„Villa Prezydent” zaprasza wszystkich gości na magiczny wieczór andrzejkowy. Przygotowany specjalnie na tą okazję pakiet zawiera: dwa noclegi, dwa śniadania oraz wieczór andrzejkowy. Jak będą wyglądały Andrzejki w Vilii Prezydent? Odbędzie się tam uroczysta kolacja, przygrywał będzie zespół muzyczny, a potem będą wróżby i czary. Organizatorzy przygotowali też niespodzianki.

 

Na zabawę andrzejkową zaprasza również restauracja „Austeria Kazimierska”, która przygotowała dla wszystkich Państwa z tej okazji pakiet andrzejkowy. W ramach pakietu organizatorzy zapewniają m.in. wróżby andrzejkowe, DJ, napoje i alkohol z restauracyjnej karty w atrakcyjnych cenach.

 

Imprezę andrzejkową przygotowuje też kawiarnia „Cafe Plus. Będzie kolacja, muzyka oraz wróżby. Start o godz. 20.00.

 

 

Polecane noclegi:

Więcej informacji w zakładce "oferty specjalne".

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę