Aktualności dla "Test Coopera"

Prawdziwych miłośników sportu nie odstraszy ani wiatr, ani chłód. Potwierdziła to V edycja Kazimierskiego Testu Coopera, podczas której uczestnicy zmierzyli się z własnymi możliwościami i porywistymi podmuchami wiatru.

Przed nami kolejna, piąta już edycja Kazimierskiego Testu Coopera. 23 kwietnia miłośnicy biegania spotkają się, by sprawdzić samych siebie. Chcesz wziąć udział w zawodach? Zarejestruj się już dziś!

IV Kazimierski Test Coopera pozytywnie zaskoczył organizatorów. I piękną wiosenną pogodą, która jednak nieco mogła przeszkadzać biegającym. I liczbą uczestników, która gdyby nie wcześniej ustalone ramy, dobiłaby zapewne do setki. I charakterem imprezy, która staje się coraz bardziej imprezą rodzinną: powoli zaczynamy biegać całymi rodzinami.

Sprawdź się w IV Kazimierskim Teście Coopera. Te swego rodzaju zawody sportowe – taka rywalizacja z samym sobą – odbędą się już 17 kwietnia. Udział – przy zgłoszeniu do 10 kwietnia – bezpłatny.

22 osoby stanęły na starcie III Kazimierskiego Testu Coopera na wale wiślanym. Najlepsza z nich w ciągu testowych 12 minut przebiegła 3300 metrów. To Grzegorz Szewczyk z Klementowic.

Przed nami trzeci Kazimierski Test Coopera. Tym razem bieg odbędzie się 26 kwietnia. Chcesz spróbować swoich sił? Nie czekaj, zarejestruj się jeszcze dziś!

Przy pięknej wrześniowej pogodzie w minioną niedzielę szesnastu uczestników sprawdzało swoją kondycję w II Kazimierskim teście Coopera. Po 12 minutach rywalizacji można było stwierdzić: jest lepiej!

W niedzielny poranek miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu spotkali się na koronie wału wiślanego, by spróbować swoich sił w pierwszej edycji Kazimierskiego Testu Coopera. Jak było? Fantastycznie!

Ostatni weekend kwietnia upłynie w Kazimierzu pod znakiem biegania. W Miasteczku po raz pierwszy odbędzie się I Kazimierski Test Coopera.

Pokaż stopkę