I Kazimierski Test Coopera

Skomentuj (5)

Ostatni weekend kwietnia upłynie w Kazimierzu pod znakiem biegania. W Miasteczku po raz pierwszy odbędzie się I Kazimierski Test Coopera.

I Kazimierski Test Coopera to impreza otwarta dla wszystkich, zarówno dla biegaczy zaawansowanych, którzy w 12 minut pokonują spokojnie 3 tysiące metrów i więcej, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają albo chcą zacząć przygodę z bieganiem i nie znają jeszcze swoich możliwości.


- Co to jest test Coopera? To najprostszy sprawdzian Waszej kondycji, którego wyniki świetnie motywują do dalszego działania – mówi Jarek Bartoszek popularyzujący w Kazimierzu ideę biegania, autor bloga poświęconego tej tematyce "Biegaj w Kazimierzu". – Test taki idealnie nadaje się na rozpoczęcie przygody z bieganiem albo kontroli postępów treningowych. A wystarczy tylko ubrać się w wygodne sportowe ciuchy i wybrać się na trasę, na której znamy odległości. Następnie przez dwanaście minut biec prosto przed siebie. Odległość, jaką w tym czasie pokonujemy, jest miernikiem naszej kondycji. Wystarczy podstawić ją w odpowiednią tabelkę i wszystko jasne! Możecie to zrobić sami albo skorzystać z naszej pomocy! Widzimy się już 27 kwietnia w niedzielę na wale naprzeciwko kazimierskiego kamieniołomu!

I Kazimierski Test Coopera odbędzie się 27 kwietnia na dwukilometrowej pętli na koronie wału wiślanego.

Start o godzinie 9.00 z wału wiślanego na wysokości kamieniołomu.

Meta? Tę już wyznaczają indywidualne możliwości każdego uczestnika.

Udział w teście – bezpłatny.

Obowiązują zapisy i lista startowa.

Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, datę urodzenia, nr telefonu i adres e-mail należy nadsyłać na adres biegajwkazimierzu@gmail.com .

Liczba miejsc ograniczona.


Pytania odnośnie biegu można kierować albo na adres biegajwkazimierzu@gmail.com, albo pod nr telefonu: 887-050-193.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • szok
  a w życiu !!! może swojego psa poślę ,on ma dobrą kondycję .
 • pijany znaed Grodarza
  @ Mieszkanka.
  " Widzę", że Szok pobiegnie, bo Jemu obojętnym jest " w która stronę". Jednym słowem: CHŁOP MA ZDROWIE. Niby pisze o " duchu", który ma rzekomo "wyzionąć", ale On mocno religijny, a okres przedświąteczny.
 • Mieszkanka
  Startujeta???
 • szok
  Ło matko cudowna !!!! 3 kilometry w 12 minut ????to nie dla mnie!! obojętnie w którą stronę i tak nie dam rady.Pijany ratatuj się kto może ,chcesz ducha wyzionąć ?
 • pijany znad Grodarza
  "Start o godzinie 9.00 z wału wiślanego na wysokości kamieniołomu. "
  W którą stronę?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę