Aktualności dla "policja w Kazimierzu"

Schorowany mężczyzna wyszedł z domu w Świdniku, nie informując nikogo gdzie idzie i kilka godzin później znalazł się na kazimiersku rynku. Dzięki właściwej reakcji przechodniów trafił pod opiekę rodziny.

Najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym puławskiej policji został policjant z Kazimierza!

3 osoby w studni

To mógł być w Dąbrówce czarny czwartek. W studni na jednej z posesji zginąć miały 3 osoby. Czy tak się stało?

Ulica Szkolna, jedna z najładniejszych tras spacerowych w Miasteczku. Droga niemalże polna, dużo zieleni, zabytki architektury, które wyszły spod ołówka ikony kazimierskich architektów – Karola Sicińskiego, a także te niepozorne, ale pamiętające najstarszą historię Kazimierza. Jej walory doceniają turyści. Co tu jest więc nie tak?

Na rynku przestały w końcu parkować auta, nawet nie ma tu motocykli, które były prawdziwą zmorą w sezonie turystycznym. To zasługa wprowadzenia w Miasteczku ponadnormatywnych służb policyjnych.

W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie odnalazła się nastoletnia Łucja, która dwa tygodnie temu zaginęła w Kazimierzu Dolnym.

Zaginęła nastolatka

Trwają poszukiwania nastolatki z Warszawy, która 12 stycznia zaginęła w okolicach Kazimierza Dolnego. Wiesz coś na ten temat?  - pomóż.

Policja zatrzymała sprawców nietypowych kradzieży na terenie gminy Kazimierz Dolny. Dwóch mężczyzn w biały dzień regularnie od października kradło beczki po piwie z kazimierskich i podkazimierskich restauracji. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł.

Jak poprawić bezpieczeństwo i porządek w Kazimierzu Dolnym? Od lat zastanawiają się nad tym władze miasta. Teraz temat ten powrócił i omawiany jest dość szczegółowo przez radnych. Straż miejska, monitoring czy dodatkowi policjanci? Które rozwiązanie okaże się najlepsze?

Kazimierscy policjanci pomogli odnaleźć zaginionego 16 – latka oraz zlokalizować łódź skradzioną z portu. Obie sprawy są ze sobą powiązane.

Szukali terrorystów?

Nietrudno było zauważyć w ostatni weekend, szczególnie w sobotę, wzmożoną aktywność policji w Kazimierzu. Na Rynku czy nad Wisłą policjanci pytali o nietypowo wyglądających przechodniów, pozostawione bez opieki bagaże czy paczki. Zaglądali nawet do koszy na śmieci. Cały dzień patrolowali najbardziej uczęszczane w Miasteczku miejsca. Czego szukali policjanci w Kazimierzu?

Nasza gmina w ostatnim czasie doświadcza prawdziwej plagi pożarów traw. Tylko w tym miesiącu już dziesięć razy strażacy wyjeżdżali gasić płonące łąki i pola.

Kazimierscy policjanci zatrzymali złodzieja obrazów. Mężczyzna trafił za kratki, obrazy na szczęście udało się odzyskać.

Włamanie w Bochotnicy

W Bochotnicy doszło wczoraj do włamania do jednego z domów jednorodzinnych. Sprawców poszukuje policja.

Nowe radiowozy otrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jeden z nich trafił do Kazimierza Dolnego.

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy, na które narzekali mieszkańcy Kazimierza podczas spotkania z przedstawicielami policji i władz samorządowych. Jak je rozwiązać?

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy nękające Kazimierz od lat. Czy rzeczywiście nie ma na to rozwiązania? Podajmy swoje pomysły władzom gminnym, które zapraszają na spotkanie w sprawie bezpieczeństwa Kazimierza w sezonie letnim.

Trzech młodych mężczyzn w mundurach Ochotniczej Straży Pożarnej wypalało trawy w Skowieszynku. Zostali zatrzymani przez kazimierskich policjantów.

Już po raz drugi w Kazimierzu odbyła się otwarta debata społeczna z udziałem przedstawicieli policji. Tym razem na temat: „Bezpieczeństwo w gminie Kazimierz Dolny – podsumowanie sezonu turystycznego”.

Pokaż stopkę