Aktualności dla "policja w Kazimierzu"

Do nietypowej interwencji doszło na terenie Kazimierza w miniony weekend. Kierowca nie otrzymał jednak mandatu. Dlaczego?
Niespodziewany prezent zafundował sobie jubilat po urodzinowej uroczystości: 3 miesiące aresztu. Na początek.
Niebawem – jak donosi lokalna prasa – przed sądem stanie nauczyciel szkoły podstawowej, burmistrz Kazimierza Dolnego poprzedniej kadencji. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Wydawałoby się, że czasy, w których rynek w Kazimierzu służył za parking, należą do tzw. słusznie minionych. Od czasu do czasu okazuje się, że jednak bywa inaczej. Pokazuje to dobitnie ostatni weekend, zwłaszcza sobota.
Schorowany mężczyzna wyszedł z domu w Świdniku, nie informując nikogo gdzie idzie i kilka godzin później znalazł się na kazimiersku rynku. Dzięki właściwej reakcji przechodniów trafił pod opiekę rodziny.

Najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym puławskiej policji został policjant z Kazimierza!

3 osoby w studni

To mógł być w Dąbrówce czarny czwartek. W studni na jednej z posesji zginąć miały 3 osoby. Czy tak się stało?

Ulica Szkolna, jedna z najładniejszych tras spacerowych w Miasteczku. Droga niemalże polna, dużo zieleni, zabytki architektury, które wyszły spod ołówka ikony kazimierskich architektów – Karola Sicińskiego, a także te niepozorne, ale pamiętające najstarszą historię Kazimierza. Jej walory doceniają turyści. Co tu jest więc nie tak?

Na rynku przestały w końcu parkować auta, nawet nie ma tu motocykli, które były prawdziwą zmorą w sezonie turystycznym. To zasługa wprowadzenia w Miasteczku ponadnormatywnych służb policyjnych.

W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie odnalazła się nastoletnia Łucja, która dwa tygodnie temu zaginęła w Kazimierzu Dolnym.

Zaginęła nastolatka

Trwają poszukiwania nastolatki z Warszawy, która 12 stycznia zaginęła w okolicach Kazimierza Dolnego. Wiesz coś na ten temat?  - pomóż.

Policja zatrzymała sprawców nietypowych kradzieży na terenie gminy Kazimierz Dolny. Dwóch mężczyzn w biały dzień regularnie od października kradło beczki po piwie z kazimierskich i podkazimierskich restauracji. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł.

Jak poprawić bezpieczeństwo i porządek w Kazimierzu Dolnym? Od lat zastanawiają się nad tym władze miasta. Teraz temat ten powrócił i omawiany jest dość szczegółowo przez radnych. Straż miejska, monitoring czy dodatkowi policjanci? Które rozwiązanie okaże się najlepsze?

Kazimierscy policjanci pomogli odnaleźć zaginionego 16 – latka oraz zlokalizować łódź skradzioną z portu. Obie sprawy są ze sobą powiązane.

Szukali terrorystów?

Nietrudno było zauważyć w ostatni weekend, szczególnie w sobotę, wzmożoną aktywność policji w Kazimierzu. Na Rynku czy nad Wisłą policjanci pytali o nietypowo wyglądających przechodniów, pozostawione bez opieki bagaże czy paczki. Zaglądali nawet do koszy na śmieci. Cały dzień patrolowali najbardziej uczęszczane w Miasteczku miejsca. Czego szukali policjanci w Kazimierzu?

Nasza gmina w ostatnim czasie doświadcza prawdziwej plagi pożarów traw. Tylko w tym miesiącu już dziesięć razy strażacy wyjeżdżali gasić płonące łąki i pola.

Kazimierscy policjanci zatrzymali złodzieja obrazów. Mężczyzna trafił za kratki, obrazy na szczęście udało się odzyskać.

Włamanie w Bochotnicy

W Bochotnicy doszło wczoraj do włamania do jednego z domów jednorodzinnych. Sprawców poszukuje policja.

Nowe radiowozy otrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jeden z nich trafił do Kazimierza Dolnego.

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy, na które narzekali mieszkańcy Kazimierza podczas spotkania z przedstawicielami policji i władz samorządowych. Jak je rozwiązać?

Pokaż stopkę