Odnalazła się zaginiona Łucja

Skomentuj (1)

W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie odnalazła się nastoletnia Łucja, która dwa tygodnie temu zaginęła w Kazimierzu Dolnym.

Jak już pisaliśmy na łamach portalu, 12 stycznia szesnastoletnia Łucja Piotrowicz z Warszawy zaginęła w okolicach Kazimierza Dolnego. Szukali jej rodzice, internauci oraz oczywiście policja. Choć z dziewczyną nikt nie miał kontaktu, śledczy uważali, że prawdopodobnie pojechała do Warszawy. I nie mylili się.

- W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie dziewczyna została odnaleziona, po czym cała i zdrowa przekazana w ręce rodziców – mówi mł.asp. Ewa Rejn – Kozak, oficer prasowy Puławskiej Komendy Policji. – Więcej szczegółów niestety nie mogę zdradzić.

Wiadomo jedynie tyle, że poszukiwania prowadzili puławscy policjanci we współpracy z policją w Warszawie.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę