Odnalazła się zaginiona Łucja

Skomentuj (1)

W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie odnalazła się nastoletnia Łucja, która dwa tygodnie temu zaginęła w Kazimierzu Dolnym.

Jak już pisaliśmy na łamach portalu, 12 stycznia szesnastoletnia Łucja Piotrowicz z Warszawy zaginęła w okolicach Kazimierza Dolnego. Szukali jej rodzice, internauci oraz oczywiście policja. Choć z dziewczyną nikt nie miał kontaktu, śledczy uważali, że prawdopodobnie pojechała do Warszawy. I nie mylili się.

- W nocy z 24 na 25 stycznia w Warszawie dziewczyna została odnaleziona, po czym cała i zdrowa przekazana w ręce rodziców – mówi mł.asp. Ewa Rejn – Kozak, oficer prasowy Puławskiej Komendy Policji. – Więcej szczegółów niestety nie mogę zdradzić.

Wiadomo jedynie tyle, że poszukiwania prowadzili puławscy policjanci we współpracy z policją w Warszawie.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę