Czy sprawa dotyczy byłego burmistrza?

Niebawem – jak donosi lokalna prasa – przed sądem stanie nauczyciel szkoły podstawowej, burmistrz Kazimierza Dolnego poprzedniej kadencji. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Sprawa wypłynęła niedawno, chociaż miała miejsce na początku tego roku. 2 stycznia wieczorem policja została powiadomiona o tym, że w rowie przy jednej z ulic Kazimierza znajduje się samochód osobowy. Poszukiwania kierowcy doprowadziły policję do właściciela pojazdu.- Funkcjonariusze skierowali się do jego miejsca zamieszkania. 59 – latek był w domu. Badanie wykazało, że ma 2 promile alkoholu w organizmie – mówi podkom. Ewa Rejn - Kozak oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Mężczyzna został już przesłuchany, usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Szczegółowy przebieg zdarzenia ma wyjaśnić postępowanie przygotowawcze, prowadzone pod nadzorem prokuratury.
Prasa komentuje, że sprawa dotyczy byłego burmistrza Kazimierza Dolnego i nauczyciela w jednej ze szkół podstawowych. W Miasteczku huczy od plotek. Były burmistrz Kazimierza nie odbiera telefonów.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę