Czy sprawa dotyczy byłego burmistrza?

Niebawem – jak donosi lokalna prasa – przed sądem stanie nauczyciel szkoły podstawowej, burmistrz Kazimierza Dolnego poprzedniej kadencji. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Sprawa wypłynęła niedawno, chociaż miała miejsce na początku tego roku. 2 stycznia wieczorem policja została powiadomiona o tym, że w rowie przy jednej z ulic Kazimierza znajduje się samochód osobowy. Poszukiwania kierowcy doprowadziły policję do właściciela pojazdu.- Funkcjonariusze skierowali się do jego miejsca zamieszkania. 59 – latek był w domu. Badanie wykazało, że ma 2 promile alkoholu w organizmie – mówi podkom. Ewa Rejn - Kozak oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach. – Mężczyzna został już przesłuchany, usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Szczegółowy przebieg zdarzenia ma wyjaśnić postępowanie przygotowawcze, prowadzone pod nadzorem prokuratury.
Prasa komentuje, że sprawa dotyczy byłego burmistrza Kazimierza Dolnego i nauczyciela w jednej ze szkół podstawowych. W Miasteczku huczy od plotek. Były burmistrz Kazimierza nie odbiera telefonów.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę