Zaginęła nastolatka

Skomentuj (2)

Trwają poszukiwania nastolatki z Warszawy, która 12 stycznia zaginęła w okolicach Kazimierza Dolnego. Wiesz coś na ten temat?  - pomóż.

W okolicach Kazimierza Dolnego zaginęła Łucja Piotrowicz. Dziewczyna to wysoka, szczupła nastolatka o blond włosach. W dniu zaginięcia 12 stycznia ubrana była w czarne tenisówki, niebieskie jeansy rurki i jasnoróżową bluzę.

- Policja wszczęła poszukiwania – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł. asp. Ewa Rejn - Kozak. – Prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu nieletniej. Sprawdzamy miejsca, adresy, gdzie dziewczyna mogłaby przebywać. Sprawdzamy jej kontakty. Wiemy, że nie posiada przy sobie telefonu.

Dziewczyna do telefonu miała jednak dostęp. Jak podają rodzice zaginionej, ostatni raz ich córka była zalogowana na Facebooku w okolicy Puław z cudzego aparatu ok. godz. 17:00 w dniu zaginięcia.

- Jeżeli użyczyłeś/aś Łucji telefonu, proszę o kontakt. Jeżeli  ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje, proszę zadzwoń na nr 515-672-456, wyślij prywatną wiadomość bądź zgłoś to na najbliższą komendą policji. Proszę pomóż nam – apelują rodzice nastolatki.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zaginionej proszone są o kontakt z rodzicami dziewczyny bądź z policją tel. 997 lub 88 90 290.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2018? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2018.
Pokaż stopkę