Aktualności dla "Policja"

Niebawem – jak donosi lokalna prasa – przed sądem stanie nauczyciel szkoły podstawowej, burmistrz Kazimierza Dolnego poprzedniej kadencji. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Nie daj się oszukać!

Nie udała się próba oszustwa mieszkanki Kazimierza. W czasie rozmowy telefonicznej mężczyzna podawał się za policjanta, próbując wyłudzić pieniądze na spłatę fikcyjnej pożyczki. Na szczęście kobieta przerwała rozmowę i zadzwoniła na policję.

Ulica Puławska na wysokości spichlerza Pod Żurawiem jest zablokowana. W okolicach godziny 16. doszło tu do wypadku z udziałem bryczki i dwóch aut.

Policja zatrzymała sprawców nietypowych kradzieży na terenie gminy Kazimierz Dolny. Dwóch mężczyzn w biały dzień regularnie od października kradło beczki po piwie z kazimierskich i podkazimierskich restauracji. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł.

Nawet 10 lat może spędzić w więzieniu poszukiwacz skarbów z gminy Kazimierz Dolny. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad półtora tysiąca zabytkowych monet oraz blisko 70 artefaktów.

Znalazła prawie pięć tysięcy złotych i odniosła na komendę. Tak wygląda uczciwość.

Odpowie za narkotyki

Zaczęło się od wykroczenia na drodze, skończyło na przeszukaniu mieszkania. Sprawa jest rozwojowa.

Szukali terrorystów?

Nietrudno było zauważyć w ostatni weekend, szczególnie w sobotę, wzmożoną aktywność policji w Kazimierzu. Na Rynku czy nad Wisłą policjanci pytali o nietypowo wyglądających przechodniów, pozostawione bez opieki bagaże czy paczki. Zaglądali nawet do koszy na śmieci. Cały dzień patrolowali najbardziej uczęszczane w Miasteczku miejsca. Czego szukali policjanci w Kazimierzu?

Święta w areszcie

Święta spędził w warszawskim areszcie. W Kazimierzu Dolnym tuż przed Wigilią zatrzymano 41 – letniego konwojenta podejrzanego o przywłaszczenie 1,2 mln zł na szkodę firmy, w której pracował.

Nowe radiowozy otrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Jeden z nich trafił do Kazimierza Dolnego.

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy, na które narzekali mieszkańcy Kazimierza podczas spotkania z przedstawicielami policji i władz samorządowych. Jak je rozwiązać?

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy nękające Kazimierz od lat. Czy rzeczywiście nie ma na to rozwiązania? Podajmy swoje pomysły władzom gminnym, które zapraszają na spotkanie w sprawie bezpieczeństwa Kazimierza w sezonie letnim.

Już po raz drugi w Kazimierzu odbyła się otwarta debata społeczna z udziałem przedstawicieli policji. Tym razem na temat: „Bezpieczeństwo w gminie Kazimierz Dolny – podsumowanie sezonu turystycznego”.

Prawdziwy gaj konopi indyjskich zabezpieczyli puławscy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Kazimierz Dolny. Rośliny miały do trzech metrów wysokości.

Pokaż stopkę