Nie daj się oszukać!

Nie udała się próba oszustwa mieszkanki Kazimierza. W czasie rozmowy telefonicznej mężczyzna podawał się za policjanta, próbując wyłudzić pieniądze na spłatę fikcyjnej pożyczki. Na szczęście kobieta przerwała rozmowę i zadzwoniła na policję.
Jak podaje puławska policja, w dniu wczorajszym nieznajomy mężczyzna zadzwonił do jednej z mieszkanek Kazimierza Dolnego i podając się za policjanta próbował wyłudzić od niej pieniądze.
- Rozmówca przekazał jej, że ktoś na jej nazwisko i dane osobowe wziął pożyczkę, którą będzie musiała spłacić ze środków zgromadzonych na koncie. W tym momencie kobieta rozłączyła rozmowę i powiadomiła o całej sytuacji Policję – czytamy w informacji prasowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach. 
Policjanci apelują o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi, zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych, gdy w grę wchodzą transakcje pieniężne. Zachowanie kazimierzanki może tu być wzorcowym przykładem, jak należy postąpić w takim przypadku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę