Z władzą o bezpieczeństwie

Skomentuj (7)

Cyganki na Rynku, nieprzejezdna Krakowska to tylko niektóre problemy nękające Kazimierz od lat. Czy rzeczywiście nie ma na to rozwiązania? Podajmy swoje pomysły władzom gminnym, które zapraszają na spotkanie w sprawie bezpieczeństwa Kazimierza w sezonie letnim.

Zbliża się sezon letni. Miasteczko znów jak co roku zwielokrotni liczbę swoich mieszkańców. Więcej ludzi – to także więcej problemów. Jak sobie z nimi poradzą władze gminne i policja?

Spotkanie poświęcone bezpieczeństwu na terenie Gminy Kazimierz odbędzie się w najbliższy czwartek 23 kwietnia o godzinie 18.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury.

Mieszkańców do uczestnictwa i rzeczowej dyskusji zaprasza Urząd Miasta i Komenda Powiatowa Policji w Puławach.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • lola
  co bylo na zebraniu? nie dalam rady czasowo.Gdzie te 15 wpisow?
 • ----
  Czemu gmina, burmistrz, policja nie przedstawia do dyskusji swoich rozwiązań? Taka chyba powinna być kolej rzeczy. Problemy przecież znamy, pomysły mniej lub bardziej możliwe też się znajdą.

  Po za tym to trochę żart, że tego typu spotkania ogłasza się z czterodniowym wyprzedzeniem. To nie poważne traktowanie ludzi, chyba ze chce się zrobić spotkanie dla spotkania.
 • lola
  inną sprawą jest,gdy turyści są na tyle naiwni,że dają się i to tak okropnie podałabym przykłady,może na spotkaniu jak się wyrobię,niech potem nie marudzą...
 • lola
  oprócz pomyslu,który tu juz kiedys omawialismy mianowicie "konkurencja" dla cyganek ,czyli miejsce gdzie spragnieni turysci wróżb,mogliby to sobie bez nagabywania załatwić,proponuę jeszcze żeby każdy sklep,bar,itp.miał wśród towaru do zakupienia wszystko do wróżenia sobie:karty do tarota ,książki broszury o tymże,itp.sprawy.I tak jak np.w sklepie przy wyjsciu u p.Domań.leżą gazety do kupienia niechby mogli chętni zaopatrzyc się w takie rzeczy.dla każdego wybór,
 • Cyganka
  A Burmistrz obiecywał w kampanii, że zrobi porządek z cygankami...I co? Obiecanki cacanki...Puste słowa Panie Burmistrzu.
 • Malkontent
  Pani Bożeno.Słusznie - ale nie do końca.Eksterminacja w pani słowach....?
 • Onufry
  Na wróżkach należy dokonać policyjnej prowokacji kontrolowanej, a potem ukarać za nagabywanie, żebranie, a na końcu nawet za to,że sięwróżba nie sprawdziła- więc reklamacja i zwrot kosztów.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę