Odpowie za narkotyki

Skomentuj (6)

Zaczęło się od wykroczenia na drodze, skończyło na przeszukaniu mieszkania. Sprawa jest rozwojowa.

W ubiegłym tygodniu uwagę policji zwróciło bmw, które popełniło szereg wykroczeń drogowych, m.in. wyprzedzając na przejściu dla pieszych w Bochotnicy radiowóz. Kierowcę ukarano mandatem i punktami karnymi, zatrzymano mu także dowód rejestracyjny, bo okazało się, że auto nie ma ważnych badań technicznych.

Podczas kontroli uwagę policjantów zwrócił jeden z pasażerów samochodu. Podczas kontroli ujawniono przy nim susz marihuany.

- Pasażer, 20-latek z gminy Kazimierz Dolny ukrył w nogawce spodni zawiniątko z suszem marihuany. Poza tym ujawniono przy nim lufki szklane oraz drugi pakiecik z suszem. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania znaleziono kolejny susz roślinny. Badania wykazały, że była to marihuana – czytamy na stronie Lubelskiej Policji. – Okazało się, że sprawa jest rozwojowa, a zatrzymany mężczyzna w ostatnim czasie kilkakrotnie udzielał środków odurzających innym osobom.

Na razie mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Za posiadanie i udzielanie narkotyków innym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę