„W rytmie serca” powraca w wiosennej ramówce

Skomentuj (6)

zobacz więcej (13)

To pewne, serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym, już wiosną powróci na antenę Telewizji Polsat. Co wydarzy się w 4. sezonie?

- Maria przeżyje atak Beniamina, ale po porwaniu przejdzie załamanie. Niespodziewanie, Biernacką otoczy jednak opieką Piotr, brat Weroniki. Bo on jako jedyny – po koszmarze, który sam przeżył w więzieniu – będzie umiał naprawdę zrozumieć jej problemy. Jak Adam zareaguje na ich przyjaźń? – czytamy w informacji prasowej. – Trudne chwile czekają też Agnieszkę. Siostra Adama odkryje w końcu, że jej biologicznym ojcem jest ksiądz Stanisław – i będzie w szoku. A poza tym do Polski przyleci niespodziewanie Mateusz, syn lekarki (w tej roli Jakub Dyniewicz), który przyłapie matkę w objęciach doktora Kowalczyka! Jak nastolatek zareaguje na taką „niespodziankę"?

Oprócz głównych bohaterów w czwartym sezonie serialu pojawią się także nowe postaci, m.in. Julia Siedlecka (Michalina Sosna) – żona prokuratora Siedleckiego oraz Helena (Aleksandra Domańska) i Alek (Piotr Nerlewski), którzy pojawią się w Kazimierzu, by zająć się renowacją podziemi klasztoru.

Jak zapowiadają realizatorzy, w nowych odcinkach pojawi się gościnnie także Marcin Rogacewicz, który wcieli się w zawodowego żołnierza – Marka.

Na przełomie stycznia i lutego, w Kazimierzu Dolnym pojawiła się ekipa filmowa wraz z wszystkimi głównymi bohaterami. Zdjęcia do kolejnych odcinków serialu trwały cztery dni. Ujęcia powstawały na bulwarze wiślanym, ul. Krzywe Koło, na rynku i Małym Rynku, na ul. Sadowej, Lubelskiej i Klasztornej a także w samym klasztorze oo. franciszkanów, na dworcu autobusowym oraz w kawiarni U Radka.

- Tym razem w Kazimierzu pojawili się w zasadzie wszyscy odtwórcy głównych ról – mówi Karolina Baranowska z agencji filmowej Artrama. – A oprócz nich na planie po raz pierwszy gościli nowi bohaterowie: Michalina Sosna, Aleksandra Domańska i Piotr Nerlewski.

Co wydarzy się w życiu bohaterów? W jakich odsłonach tym razem zobaczymy nadwiślańskie Miasteczko? Przekonamy się o tym już niebawem. Serial powróci na ekrany najpóźniej w marcu. Emisję tradycyjnie zaplanowano na niedzielę, na godz. 20.00.


Fot. Tomasz Paczkowski/Artrama oraz ASM

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (6)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę