„W rytmie serca” powraca w wiosennej ramówce

Skomentuj (6)

zobacz więcej (13)

To pewne, serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym, już wiosną powróci na antenę Telewizji Polsat. Co wydarzy się w 4. sezonie?

- Maria przeżyje atak Beniamina, ale po porwaniu przejdzie załamanie. Niespodziewanie, Biernacką otoczy jednak opieką Piotr, brat Weroniki. Bo on jako jedyny – po koszmarze, który sam przeżył w więzieniu – będzie umiał naprawdę zrozumieć jej problemy. Jak Adam zareaguje na ich przyjaźń? – czytamy w informacji prasowej. – Trudne chwile czekają też Agnieszkę. Siostra Adama odkryje w końcu, że jej biologicznym ojcem jest ksiądz Stanisław – i będzie w szoku. A poza tym do Polski przyleci niespodziewanie Mateusz, syn lekarki (w tej roli Jakub Dyniewicz), który przyłapie matkę w objęciach doktora Kowalczyka! Jak nastolatek zareaguje na taką „niespodziankę"?

Oprócz głównych bohaterów w czwartym sezonie serialu pojawią się także nowe postaci, m.in. Julia Siedlecka (Michalina Sosna) – żona prokuratora Siedleckiego oraz Helena (Aleksandra Domańska) i Alek (Piotr Nerlewski), którzy pojawią się w Kazimierzu, by zająć się renowacją podziemi klasztoru.

Jak zapowiadają realizatorzy, w nowych odcinkach pojawi się gościnnie także Marcin Rogacewicz, który wcieli się w zawodowego żołnierza – Marka.

Na przełomie stycznia i lutego, w Kazimierzu Dolnym pojawiła się ekipa filmowa wraz z wszystkimi głównymi bohaterami. Zdjęcia do kolejnych odcinków serialu trwały cztery dni. Ujęcia powstawały na bulwarze wiślanym, ul. Krzywe Koło, na rynku i Małym Rynku, na ul. Sadowej, Lubelskiej i Klasztornej a także w samym klasztorze oo. franciszkanów, na dworcu autobusowym oraz w kawiarni U Radka.

- Tym razem w Kazimierzu pojawili się w zasadzie wszyscy odtwórcy głównych ról – mówi Karolina Baranowska z agencji filmowej Artrama. – A oprócz nich na planie po raz pierwszy gościli nowi bohaterowie: Michalina Sosna, Aleksandra Domańska i Piotr Nerlewski.

Co wydarzy się w życiu bohaterów? W jakich odsłonach tym razem zobaczymy nadwiślańskie Miasteczko? Przekonamy się o tym już niebawem. Serial powróci na ekrany najpóźniej w marcu. Emisję tradycyjnie zaplanowano na niedzielę, na godz. 20.00.


Fot. Tomasz Paczkowski/Artrama oraz ASM

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • pijany znad Grodarza
  Redakcja WYŁĄCZA KOMENTARRZE, pisząc ; " nie związane z tematem ", ale przecież te "nie związane" to POŻĄDANY temat na kolejne artykuły.


  Piszemy " nie związane.... " ZA DARMO, a Redakcja nie korzysta z darmochy. Bogaci, czy co ?
  aha. Mysia
 • Czytelnik
  A kiedyś? "Dwa
  Księżyce" tutaj kręcili...
 • OlO
  Wyjatkowy gniot ten serial
  • Disco Polo
   Skąd wiesz ?
 • Redakcja
  Komentarze zostały wyłączone jako niezwiaząne z tematem.
  • Jak to jest?
   bo temat wyłączyliscie !

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę