„W rytmie serca” powraca w wiosennej ramówce

Skomentuj (6)

zobacz więcej (13)

To pewne, serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym, już wiosną powróci na antenę Telewizji Polsat. Co wydarzy się w 4. sezonie?

- Maria przeżyje atak Beniamina, ale po porwaniu przejdzie załamanie. Niespodziewanie, Biernacką otoczy jednak opieką Piotr, brat Weroniki. Bo on jako jedyny – po koszmarze, który sam przeżył w więzieniu – będzie umiał naprawdę zrozumieć jej problemy. Jak Adam zareaguje na ich przyjaźń? – czytamy w informacji prasowej. – Trudne chwile czekają też Agnieszkę. Siostra Adama odkryje w końcu, że jej biologicznym ojcem jest ksiądz Stanisław – i będzie w szoku. A poza tym do Polski przyleci niespodziewanie Mateusz, syn lekarki (w tej roli Jakub Dyniewicz), który przyłapie matkę w objęciach doktora Kowalczyka! Jak nastolatek zareaguje na taką „niespodziankę"?

Oprócz głównych bohaterów w czwartym sezonie serialu pojawią się także nowe postaci, m.in. Julia Siedlecka (Michalina Sosna) – żona prokuratora Siedleckiego oraz Helena (Aleksandra Domańska) i Alek (Piotr Nerlewski), którzy pojawią się w Kazimierzu, by zająć się renowacją podziemi klasztoru.

Jak zapowiadają realizatorzy, w nowych odcinkach pojawi się gościnnie także Marcin Rogacewicz, który wcieli się w zawodowego żołnierza – Marka.

Na przełomie stycznia i lutego, w Kazimierzu Dolnym pojawiła się ekipa filmowa wraz z wszystkimi głównymi bohaterami. Zdjęcia do kolejnych odcinków serialu trwały cztery dni. Ujęcia powstawały na bulwarze wiślanym, ul. Krzywe Koło, na rynku i Małym Rynku, na ul. Sadowej, Lubelskiej i Klasztornej a także w samym klasztorze oo. franciszkanów, na dworcu autobusowym oraz w kawiarni U Radka.

- Tym razem w Kazimierzu pojawili się w zasadzie wszyscy odtwórcy głównych ról – mówi Karolina Baranowska z agencji filmowej Artrama. – A oprócz nich na planie po raz pierwszy gościli nowi bohaterowie: Michalina Sosna, Aleksandra Domańska i Piotr Nerlewski.

Co wydarzy się w życiu bohaterów? W jakich odsłonach tym razem zobaczymy nadwiślańskie Miasteczko? Przekonamy się o tym już niebawem. Serial powróci na ekrany najpóźniej w marcu. Emisję tradycyjnie zaplanowano na niedzielę, na godz. 20.00.


Fot. Tomasz Paczkowski/Artrama oraz ASM

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • pijany znad Grodarza
  Redakcja WYŁĄCZA KOMENTARRZE, pisząc ; " nie związane z tematem ", ale przecież te "nie związane" to POŻĄDANY temat na kolejne artykuły.


  Piszemy " nie związane.... " ZA DARMO, a Redakcja nie korzysta z darmochy. Bogaci, czy co ?
  aha. Mysia
 • Czytelnik
  A kiedyś? "Dwa
  Księżyce" tutaj kręcili...
 • OlO
  Wyjatkowy gniot ten serial
  • Disco Polo
   Skąd wiesz ?
 • Redakcja
  Komentarze zostały wyłączone jako niezwiaząne z tematem.
  • Jak to jest?
   bo temat wyłączyliscie !

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę