Szalone fabryki polskiej muzyki w Kazimierzu - emisja odłożona

Skomentuj (1)

W sobotni poranek w Telewizji Puls zobaczymy Kazimierz Dolny w muzycznej odsłonie. Wspólnie z Rudą – Joanną Lazer z zespołu Red Lips – gospodynią programu „Szalone fabryki polskiej muzyki” – wystąpią Dziady Kazimierskie. Emisja "kazimierskiego" odcinka została odłożona.

„Szalone fabryki polskiej muzyki!” to najnowsza produkcja Telewizji Puls. Gospodyni programu - Ruda – Joanna Lazer z zespołu Red Lips wędruje po Polsce w poszukiwaniu muzycznych smaków.

- Ruda poznaje zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażają wszystkich swoją pasją i energią – piszą autorzy programu. – Razem z Rudą tworzą przebój, który śpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka, a po zakończeniu całej serii powstanie specjalna płyta z hitami Szalonych Fabryk Polskiej Muzyki!

V odcinek programu realizowany był w Kazimierzu Dolnym. Jego bohaterami były Dziady Kazimierskie.

- Ruda musiała przejść chrzest bojowy i wykonać szereg zadań, zanim została dopuszczona do kręgu chłopaków – piszą autorzy programu. – Specyficzny styl „bycia i życia” członków zespołu był dla Rudej dużą zmianą, a postawione przed nią zadania okazały się sporym wyzwaniem.

Jaki przebój Dziady Kazimierskie stworzyły razem z Rudą, przekonamy się wkrótce.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Ela
    Jak i również po godzinach wędruje w odcinku 5 rano godzina 7.55 nagle jest Kordian którego bardzo chcieli obejrzec moi znajomi coś miejsca nie moze sobie Ruda znalezc!!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę