Ugotowani w Kazimierzu

Producenci programu „Ugotowani” szukają odważnych, ciekawych osób do kolejnego odcinka, który realizowany będzie w Kazimierzu i okolicach.

W każdym odcinku programu „Ugotowani” cztery nieznające się dotąd osoby z jednego regionu spotykają się przy wspólnym stole. Każda z nich przygotowuje w swoim domu kolację według własnego pomysłu i zaprasza na nią trzy pozostałe. Zwycięża ta, której uda się oczarować gości najsmaczniejszymi potrawami.

Wkrótce będzie okazja, by najlepsza kolacja powstała w Kazimierzu, Puławach, Nałęczowie lub innej okolicznej miejscowości. Producenci programu „Ugotowani” zapowiadają swój przyjazd do naszego regionu.

Z jakich miejscowości będą pochodzić bohaterowie „kazimierskiego” odcinka? Czy będą w nim rzeczywiście kazimierzacy? I kto to będzie? To będzie zależało od wyników spotkań castingowych, na które już teraz zgłaszać się mogą wszyscy miłośnicy gotowania. Warunek jest jeden: trzeba być kucharzem – amatorem. Redakcja programu na zgłoszenia telefoniczne (tel. 519 520 323), mailowe lub za pośrednictwem formularza czeka do 20 lutego.

Po tym terminie w ciągu najbliższych trzech dni u osób wybranych na podstawie rozmów telefonicznych planowane są spotkania rejestrowane przez kamerę. Spośród tych nagrań wyłoniona będzie czwórka bohaterów kolejnego odcinka programu „Ugotowani”.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę