Jesienne ujęcia do serialu

Skomentuj (6)

zobacz więcej (10)

Po letniej przerwie na ekrany powrócił serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Wraz z początkiem tygodnia w Miasteczku pojawili się filmowcy, prawdopodobnie więc za jakiś czas zobaczymy w serialu jesienny Kazimierz.

W jesiennej ramówce Telewizji Polsat nie mogło zabraknąć serialu „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Tutaj też powstaje część zdjęć. Wraz z pojawieniem się jesiennej aury do nadwiślańskiego Miasteczka zawitała więc ekipa filmowców. A to oznacza, że za jakiś czas na ekranach telewizorów zobaczymy Kazimierz skąpany w jesiennym słońcu.

Tym razem sceny były kręcone na ulicach: Senatorskiej, Lubelskiej, Zamkowej i Krzywe Koło oraz na rynku, Górze Trzech Krzyży i nad Wisłą.

Którzy bohaterowie pojawili się w Miasteczku w minionym tygodniu?

- Cała plejada gwiazd: Basia Kurdej - Szatan, Mateusz Damięcki, Piotr Polk, Magdalena Kumorek, której bohaterka Agnieszka (siostra Adama Żmudy) w trzeciej serii przyjechała na dłużej do Kazimierza i wszystko wskazuje na to, że znalazła tutaj swoją miłość w postaci doktora Kowalczyka (Piotr Polk), Maria Dębska, a także po raz pierwszy – Filip Bobek, który dołączył do obsady w obecnej serii i gra – Piotra – brata policjantki Weroniki (Maria Dębska), Kamil Kula i Borys Wiciński – mówi Karolina Baranowska z agencji filmowej Artrama.

Nowe odcinki serialu „W rytmie serca” możemy oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

A kiedy znów zobaczymy ekipę serialu w Kazimierzu?

- Z pewnością ekipa „W rytmie serca" zawita jeszcze do Kazimierza, ale trudno powiedzieć kiedy – mówi Karolina Baranowska. – Tym razem były to dwa dni zdjęciowe, cudowna pogoda i oddech dla ekipy od pracy w Warszawie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MKa
  Miło się ogląda ten serial. Kazimierz w filmowej scenerii jest przeuroczy.
 • mieszkanka
  Głosowałam na tego pana. Wielkie rozczarowanie.
  • xxx
   Dlaczego glosowalas? chciałaś dobrej zmiany -na siłę
 • Marcin Lewandowski
  18 października 2018 ruszają zdjęcia do 4. serii serialu "W rytmie serca", który zostanie emitowany wiosną 2019, chyba że zmieni dzień i porę emisji. Będzie emitowany np. w piątki o godz. 20:35 po serialu "Daleko od noszy. Reanimacja". Ja z ciekawością obejrzę po "Barwach szczęścia" w TVP2. "Barwy szczęścia" w piątki startują o godz. 20:05, a zakończy się o godz. 20:32. O 3 minuty przed serialem "W rytmie serca" za dużo. O godz. 20:32 - końcówka serialu "Barwy szczęścia", a o godz. 20:35 - premierowy odcinek serialu "W rytmie serca" w Polsacie.
 • Adam
  Statysta - idealna rola dla burmistrza... zaraz po wyborach. Po prostu zasługuje na odejście.
  • Urna wyborcza
   4 lata i DOŚĆ !

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę