Jesienne ujęcia do serialu

Skomentuj (6)

zobacz więcej (10)

Po letniej przerwie na ekrany powrócił serial „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Wraz z początkiem tygodnia w Miasteczku pojawili się filmowcy, prawdopodobnie więc za jakiś czas zobaczymy w serialu jesienny Kazimierz.

W jesiennej ramówce Telewizji Polsat nie mogło zabraknąć serialu „W rytmie serca”, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Tutaj też powstaje część zdjęć. Wraz z pojawieniem się jesiennej aury do nadwiślańskiego Miasteczka zawitała więc ekipa filmowców. A to oznacza, że za jakiś czas na ekranach telewizorów zobaczymy Kazimierz skąpany w jesiennym słońcu.

Tym razem sceny były kręcone na ulicach: Senatorskiej, Lubelskiej, Zamkowej i Krzywe Koło oraz na rynku, Górze Trzech Krzyży i nad Wisłą.

Którzy bohaterowie pojawili się w Miasteczku w minionym tygodniu?

- Cała plejada gwiazd: Basia Kurdej - Szatan, Mateusz Damięcki, Piotr Polk, Magdalena Kumorek, której bohaterka Agnieszka (siostra Adama Żmudy) w trzeciej serii przyjechała na dłużej do Kazimierza i wszystko wskazuje na to, że znalazła tutaj swoją miłość w postaci doktora Kowalczyka (Piotr Polk), Maria Dębska, a także po raz pierwszy – Filip Bobek, który dołączył do obsady w obecnej serii i gra – Piotra – brata policjantki Weroniki (Maria Dębska), Kamil Kula i Borys Wiciński – mówi Karolina Baranowska z agencji filmowej Artrama.

Nowe odcinki serialu „W rytmie serca” możemy oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

A kiedy znów zobaczymy ekipę serialu w Kazimierzu?

- Z pewnością ekipa „W rytmie serca" zawita jeszcze do Kazimierza, ale trudno powiedzieć kiedy – mówi Karolina Baranowska. – Tym razem były to dwa dni zdjęciowe, cudowna pogoda i oddech dla ekipy od pracy w Warszawie.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MKa
  Miło się ogląda ten serial. Kazimierz w filmowej scenerii jest przeuroczy.
 • mieszkanka
  Głosowałam na tego pana. Wielkie rozczarowanie.
  • xxx
   Dlaczego glosowalas? chciałaś dobrej zmiany -na siłę
 • Marcin Lewandowski
  18 października 2018 ruszają zdjęcia do 4. serii serialu "W rytmie serca", który zostanie emitowany wiosną 2019, chyba że zmieni dzień i porę emisji. Będzie emitowany np. w piątki o godz. 20:35 po serialu "Daleko od noszy. Reanimacja". Ja z ciekawością obejrzę po "Barwach szczęścia" w TVP2. "Barwy szczęścia" w piątki startują o godz. 20:05, a zakończy się o godz. 20:32. O 3 minuty przed serialem "W rytmie serca" za dużo. O godz. 20:32 - końcówka serialu "Barwy szczęścia", a o godz. 20:35 - premierowy odcinek serialu "W rytmie serca" w Polsacie.
 • Adam
  Statysta - idealna rola dla burmistrza... zaraz po wyborach. Po prostu zasługuje na odejście.
  • Urna wyborcza
   4 lata i DOŚĆ !

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę