Aktualności dla "Festiwal Orkiestr Dętych"

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych na stałe wpisał się w kalendarz imprez Lubelszczyzny. Za nami już dziewiąta edycja imprezy.

Przed nami dziewiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach. Odbędzie się on w najbliższy weekend. W ramach imprezy muzycy pojawią się także w Kazimierzu Dolnym.

Za nami święto folkloru - 53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych i koncert Edyty Górniak. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które pozwolą nam się odprężyć i poczuć magię tego miejsca, które przyciąga wciąż jak magnes. Co nas czeka tego lata w Kazimierzu?

Polscy i zagraniczni muzycy, musztry paradne oraz nadwiślańskie Miasteczko odbijajace się w wypolerowanych instrumentach... VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych za nami.

Już po raz 8. odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach. W ramach imprezy, tradycyjnie już, muzycy pojawią się także w Kazimierzu Dolnym.

W najbliższy weekend do Kazimierza zawitają orkiestry dęte. Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych Puławy 2017 zaczyna się już w piątek 1 września.

Po raz szósty u schyłku lata – które ani myśli odpuszczać, i dobrze – na kazimierskim Rynku pojawiły się orkiestry dęte i towarzyszące im mażoretki.

Już po raz piąty w Puławach odbył się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych. Tradycyjnie koncerty festiwalowe zorganizowano także – jak w piosence Haliny Kunickiej – pod balkonami kazimierskich kamienic.

Najbliższy weekend upłynie w Kazimierzu i okolicach pod znakiem orkiestr dętych. Już w piątek 11 września rozpoczyna się w Puławach V Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych, którego uczestnicy koncertować będą także w Nałęczowie, Baranowie, Janowcu i oczywiście Kazimierzu Dolnym.

W weekend w Kazimierzu Dolnym nie można się nudzić. Tym bardziej na Rynku, gdzie gościnnie występują muzycy w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych.

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych po raz czwarty na Ziemi Puławskiej. Już w dniach 12-14 września muzyczne korowody przejdą ulicami Kazimierza Dolnego i Puław.

Pokaż stopkę