Orkiestry dęte na kazimierskim rynku

Skomentuj (2)

zobacz więcej (25)

Polscy i zagraniczni muzycy, musztry paradne oraz nadwiślańskie Miasteczko odbijajace się w wypolerowanych instrumentach... VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych za nami.

Za nami już VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych organizowany przez puławskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk". Podobnie jak w latach poprzednich, w tym również, muzycy pojawili się w Kazimierzu Dolnym. Tak więc przez dwa dni, zarówno na Rynku, jak i na Wiśle rozbrzmiewała muzyka.

W sumie, w festiwalu wzięło udział czternaście polskich i zagranicznych zespołów, które prezentowały muzykę klasyczną, ale także rozrywkową w zupełnie nowych aranżacjach.

Fragmenty niedzielnych występów zobaczyć można na Facebooku.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Pchi
  Dęty to jest burmistrz. I jeszcze przyjęty. Mało, że się nie p[...]a, a przez cztery lata to lawirował, wrzeszczał i pokazywał swoje mało przyjemne oblicze. A teraz myśli, że ludzi ciemni i pomyślą, że chłop do rany przyłóż.
  • Harry
   wladza wszedzie jest taka....parafrazujac Platona(ktory twierdzil,ze u wladzy,powinni byc wzieci filozofowie....bylo,nie bylo....jego szkola przetrwala przeszlo 1000 lat--i w zasadzie DEFINITYWNIE zakonczyla starozytnosc....526r.)--to,jak juz wspomnialem....parafrazujac go--mozna by zaproponowac decyzyjne posady ludziom zdolnym--odnosze wrazenie,ze wiekszy bylby z tego pozytek.......DLACZEGO??...a bo czlowiek zdolny(tylko,nie ze ma dobra pamiec--tylko zdolny)jest dowartosciowany(np. poprzez gawiedz,ktora gniezdzi sie dookola niego) i nie potrzebuje laurow--tym samym--a co za tym idzie....podejmie jedna ...dwie decyzje...i ludek ma co robic na lata.....przy czym....decyzja...SILA RZECZY bedzie brzemienna w skutki!
   Jak tych ludzi zweryfikowac??...to jest bardzo proste : czlowiek,ktory jest zdolny--wie o tym....
   a jak sie ktos zastanawia,czy jest......inteligentny....tzn.ze nie jest!(nie chodzi mi tu o dobra pamiec....czy tez fakt bycia oczytanym--(to ostanie to jest NAJBARDZIEJ niebezpieczne!!)
   Ale biorac pod uwage fakt,ze Kazimierz Zdolny skonstrulowak KIEDYS....jakis madry czlowiek
   to de fakto...juz COS jest zrobione....a wszelkie ULEPSZENIA,sa BARDZO trudne do przeprowadzenia--(sadzac,po aparycji....burmistrz moze tylko zepsuc....niech se tam bierze po dychu ma miecha....to mu zona lepsza zupe ugotuje)--ale niech sie nie zabiera za przemiany merytoryki architektonicznej !!

Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę