Orkiestry dęte na kazimierskim rynku

Skomentuj (2)

zobacz więcej (25)

Polscy i zagraniczni muzycy, musztry paradne oraz nadwiślańskie Miasteczko odbijajace się w wypolerowanych instrumentach... VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych za nami.

Za nami już VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych organizowany przez puławskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk". Podobnie jak w latach poprzednich, w tym również, muzycy pojawili się w Kazimierzu Dolnym. Tak więc przez dwa dni, zarówno na Rynku, jak i na Wiśle rozbrzmiewała muzyka.

W sumie, w festiwalu wzięło udział czternaście polskich i zagranicznych zespołów, które prezentowały muzykę klasyczną, ale także rozrywkową w zupełnie nowych aranżacjach.

Fragmenty niedzielnych występów zobaczyć można na Facebooku.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Pchi
  Dęty to jest burmistrz. I jeszcze przyjęty. Mało, że się nie p[...]a, a przez cztery lata to lawirował, wrzeszczał i pokazywał swoje mało przyjemne oblicze. A teraz myśli, że ludzi ciemni i pomyślą, że chłop do rany przyłóż.
  • Harry
   wladza wszedzie jest taka....parafrazujac Platona(ktory twierdzil,ze u wladzy,powinni byc wzieci filozofowie....bylo,nie bylo....jego szkola przetrwala przeszlo 1000 lat--i w zasadzie DEFINITYWNIE zakonczyla starozytnosc....526r.)--to,jak juz wspomnialem....parafrazujac go--mozna by zaproponowac decyzyjne posady ludziom zdolnym--odnosze wrazenie,ze wiekszy bylby z tego pozytek.......DLACZEGO??...a bo czlowiek zdolny(tylko,nie ze ma dobra pamiec--tylko zdolny)jest dowartosciowany(np. poprzez gawiedz,ktora gniezdzi sie dookola niego) i nie potrzebuje laurow--tym samym--a co za tym idzie....podejmie jedna ...dwie decyzje...i ludek ma co robic na lata.....przy czym....decyzja...SILA RZECZY bedzie brzemienna w skutki!
   Jak tych ludzi zweryfikowac??...to jest bardzo proste : czlowiek,ktory jest zdolny--wie o tym....
   a jak sie ktos zastanawia,czy jest......inteligentny....tzn.ze nie jest!(nie chodzi mi tu o dobra pamiec....czy tez fakt bycia oczytanym--(to ostanie to jest NAJBARDZIEJ niebezpieczne!!)
   Ale biorac pod uwage fakt,ze Kazimierz Zdolny skonstrulowak KIEDYS....jakis madry czlowiek
   to de fakto...juz COS jest zrobione....a wszelkie ULEPSZENIA,sa BARDZO trudne do przeprowadzenia--(sadzac,po aparycji....burmistrz moze tylko zepsuc....niech se tam bierze po dychu ma miecha....to mu zona lepsza zupe ugotuje)--ale niech sie nie zabiera za przemiany merytoryki architektonicznej !!

Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę