Festiwal Orkiestr Dętych po raz ósmy

Skomentuj (7)

Już po raz 8. odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach. W ramach imprezy, tradycyjnie już, muzycy pojawią się także w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach, podczas którego wystąpią muzycy z kraju i zagranicy. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 września. Orkiestry dęte odwiedzą Puławy, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Baranów, Wąwolnicę oraz Dąbrowicę.
 
W Kazimierzu Dolnym muzycy pojawią się w sobotę i niedzielę. Będą występy podczas rejsu statkiem po Wiśle oraz na rynku.
Tym razem na festiwalu zobaczymy m.in. orkiestry z Żytna, Końskowoli, Brzezin, Chodzieży, Błotnicy oraz z Ukrainy i Litwy.

W programie:

Sobota, 15 września

10.30 – 12.00 – koncerty  podczas rejsu statkiem po Wiśle
14.30 – 16.00 – koncerty plenerowe – rynek

Niedziela, 16 września
10.00 – 11.30 – koncerty  podczas rejsu statkiem po Wiśle
10.30 – 12.00 – koncerty plenerowe – rynek

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Jan
  3 autokary stały w niedzielę na rynku. Pytam się można tak!?!?!?!
  • pijany znad Grodarza
   Można. To był dzień WYJATKOWY. Autokary spełniały rolę szatni i magazynku instrumentów. Naprawde nie rozumiesz tego ?.
  • Kazimierz
   Jak taki Jan przyjedzie do Kazimierza to ma ze sobą ciuchy na zmianę pogody i kanapi i termos i jego auto rownież spelna rolę szatni i magazynku więc nie rozumie.

   @Janie czy naprawdę widziałeś tylko autokary?a talent młodych ludzi i pogoda jak marzenie na takie występy. Było pięknie .
 • damian
  a oto co jakie zamówienie publiczne jest na BIPie "Udzielenie i obsługa bankowego długoterminowego kredytu w wysokości 2 262 800,00 PLN na finansowanie planowanego deficytu budżetu w związku z realizacją zadań inwestycyjnych"
  ja się pytam na co te pieniądze??? na te kampanijne chodniki???

  sporo nas kosztuje ta kampania naszego włodarza....
 • Mietos
  Nadęty to był włodarz całą kadencję a teraz w d[..]kę uprzejmy no przemiluśny. Wyobrazic sobie można orkiestrę dętych burmistrzów.
 • KJL
  Jest w orkiestrach dętych jakaś siła...
  • mim
   ...chyba piła

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę