Festiwal Orkiestr Dętych po raz ósmy

Skomentuj (7)

Już po raz 8. odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach. W ramach imprezy, tradycyjnie już, muzycy pojawią się także w Kazimierzu Dolnym.

Przed nami ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach, podczas którego wystąpią muzycy z kraju i zagranicy. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 września. Orkiestry dęte odwiedzą Puławy, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Baranów, Wąwolnicę oraz Dąbrowicę.
 
W Kazimierzu Dolnym muzycy pojawią się w sobotę i niedzielę. Będą występy podczas rejsu statkiem po Wiśle oraz na rynku.
Tym razem na festiwalu zobaczymy m.in. orkiestry z Żytna, Końskowoli, Brzezin, Chodzieży, Błotnicy oraz z Ukrainy i Litwy.

W programie:

Sobota, 15 września

10.30 – 12.00 – koncerty  podczas rejsu statkiem po Wiśle
14.30 – 16.00 – koncerty plenerowe – rynek

Niedziela, 16 września
10.00 – 11.30 – koncerty  podczas rejsu statkiem po Wiśle
10.30 – 12.00 – koncerty plenerowe – rynek

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • Jan
  3 autokary stały w niedzielę na rynku. Pytam się można tak!?!?!?!
  • pijany znad Grodarza
   Można. To był dzień WYJATKOWY. Autokary spełniały rolę szatni i magazynku instrumentów. Naprawde nie rozumiesz tego ?.
  • Kazimierz
   Jak taki Jan przyjedzie do Kazimierza to ma ze sobą ciuchy na zmianę pogody i kanapi i termos i jego auto rownież spelna rolę szatni i magazynku więc nie rozumie.

   @Janie czy naprawdę widziałeś tylko autokary?a talent młodych ludzi i pogoda jak marzenie na takie występy. Było pięknie .
 • damian
  a oto co jakie zamówienie publiczne jest na BIPie "Udzielenie i obsługa bankowego długoterminowego kredytu w wysokości 2 262 800,00 PLN na finansowanie planowanego deficytu budżetu w związku z realizacją zadań inwestycyjnych"
  ja się pytam na co te pieniądze??? na te kampanijne chodniki???

  sporo nas kosztuje ta kampania naszego włodarza....
 • Mietos
  Nadęty to był włodarz całą kadencję a teraz w d[..]kę uprzejmy no przemiluśny. Wyobrazic sobie można orkiestrę dętych burmistrzów.
 • KJL
  Jest w orkiestrach dętych jakaś siła...
  • mim
   ...chyba piła

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę