Orkiestry dęte na kazimierskim Rynku

zobacz więcej (30)

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych na stałe wpisał się w kalendarz imprez Lubelszczyzny. Za nami już dziewiąta edycja imprezy.

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych organizowany jest przez puławskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Promyk". W ramach wydarzenia polscy, ale i zagraniczni muzycy występują m.in. w Puławach, Baranowie, Wąwolnicy czy Kazimierzu Dolnym. W tym roku w  festiwalu wzięło udział czternaście zespołów. Prezentowały one muzykę klasyczną, ale także rozrywkową w zupełnie nowych aranżacjach. Występy musztr paradnych, orkiestr oraz towarzyszące muzykom zespoły taneczne przyciągają publiczność niczym magnes. W niedzielne przedpołudnie na kazimierskim Rynku swoje umiejętności prezentowali: Orkiestra Dęta „Super Perkusisty” z Kijowa (Ukraina) oraz Puławska Orkiestra Dęta działająca przy POK „Dom Chemika”.

Fragmenty niedzielnych występów zobaczyć można na Facebooku.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Rynek


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę