Aktualności dla "Dzień Dziecka w Kazimierzu"

3DwKD2 - fotoreportaż

Drugi Dziadowski Dzień Dziecka za nami! Była bitwa na kolory, koncert Dziadów Kazimierskich, pokaz strażacki i wiele innych atrakcji. Po prostu: działo się! Na początek - fotoreportaż.

Pokazy OSP i WOPR, dmuchane zamki, malowanie twarzy, kiermasz jedzenia a także koncert Dziadów Kazimierskich – tak wygląda program drugiej edycji Dziadowskiego Dnia Dziecka w Kazimierzu Dolnym. A wszystko to w bardzo szlachetnym celu.

Malowanie twarzy, wojna na kolory, warsztaty, pokazy oraz koncerty... Wszystkie te atrakcje znalazły się w programie Dziadowskiego Dnia Dziecka. Krótko podsumowując: działo się! Dla Franka!

Tuż przed Bożym Ciałem za zamku odbył się IV Turniej Rycerski o Złotą Różę Esterki. Dzieci z gminy Kazimierz rozpoczęły celebrowanie swojego święta, które w tym roku w Kazimierzu rozciągnie się na cały weekend, a nawet ciut dalej.

Święto wszystkich dzieci zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ten wyjątkowy czas? W Kazimierzu Dolnym atrakcji nie zabraknie!

Przed nami niesamowite wydarzenie. Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, oryginalne. Niby głównie dla dzieci, ale dla dorosłych także. 3DwKD, czyli Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu Dolnym. Przyłączysz się?

W Dniu Dziecka

Przed nami święto wszystkich dzieci. Jak zaplanować Dzień Dziecka, by świętujący był naprawdę zadowolony? W Kazimierzu Dolnym przygotowano kilka propozycji.

Polski Związek Wędkarski Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym i Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zapraszają chętne dzieci i młodzież do lat 16 z dorosłym opiekunem na II Zawody Wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka.

Rzut smoczym jajem do celu, pokaz czarodziejskich mikstur, w tym czarowanie ogromnych baniek mydlanych, turniej rycerski na balonowe miecze świetlne to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych z okazji ich święta. 1 czerwca na Zamku odbędzie się I Turniej Rycerski „O złotą różę Esterki”.

W Kazimierzu Dolnym Dzień Dziecka świętowano przez cały weekend. Zwieńczeniem obchodów był Szkolny Festyn Rodzinny zorganizowany przez Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym. NOWE ZDJĘCIA.

Blisko tysiąc dzieci z Kazimierza i wielu miejsc Polski wzięło udział w Wielkim Kazimierskim Rysowaniu. Nie wystraszyły się deszczowej pogody i na kartonach stworzyły obrazki o łącznej długości prawie pół kilometra!

Pokaż stopkę