Dzień Dziecka z Wędką

Skomentuj (9)

Polski Związek Wędkarski Koło nr 10 w Kazimierzu Dolnym i Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki zapraszają chętne dzieci i młodzież do lat 16 z dorosłym opiekunem na II Zawody Wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka.

Miłośnicy wędkowania po raz drugi uczestniczyć będą w rywalizacji o tytuł najlepszego młodego mistrza wędki. 14 czerwca w Kazimierzu odbędą się II Zawody Wędkarskie.

- Pierwsze odbyły się rok temu, cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc kontynuujemy - piszą organizatorzy i zapraszają do czestnictwa dzieci i młodzieżdo lat 16 z dorosłym opiekunem.

Zbiórka 14 czerwca na Rynku obok Kawiarni Rynkowa o godzinie 8.00. Przejazd na miejsce zawodów czerwonymi meleksami. Zawody potrwają do dwóch godzin - w zależności od pogody. Dla wszystkich dzieci przewidziane są słodycze i napoje podczas trwania imprezy. Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowy dyplom, miejsca na podium zostaną uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi. Przewidziana jest również statuetka dla najmłodszego uczestnika.

Zapisy - do 12 czerwca - w siedzibie KOKPiT ul. Lubelska 12, od poniedziałku do soboty w godzinach pracy Ośrodka Kultury lub telefonicznie 81 8810040. Udział bezpłatny.

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • pijany znad Grodarza
  Panie @ Rafale
  https://www.youtube.com/watch?v=dFttaXuC0BM
 • rafał
  niektórzy by woleli żeby zamiast na zawody wędkarskie wiara ruszyła do baru na Małym Rynku , i tam się pomocowała z kuflem piwa
 • Ulka
  Tak źle i tak niedobrze. Zostaje tylko weganizm. Tylko pytanie: kto się odważy porzucić rybkę po grecku, paluszki rybne, paluszki krabowe, rybkę w galarecie, że o tradycyjnym wieprzowym schabowym nie wspomnę... ;-)
 • Zdzisław Król
  Tak dużo mówi się o humanitarnych metodach łowienia ryb. Humanitarne to jest łowienie i spożytkowanie tej ryby do konsumpcji. Bo gdzie widzicie tu humanitaryzm ileś tam czasu mocujecie się z rybką nim ją wyciągniecie. a ten czas zależy od wielkości rybki, wyjęcie haczyka co często wiąże się z rozerwaniem pyszczka i wypuszczenie do wody. Gdzie tu humanitaryzm obolała rybka dochodzi do siebie nim się wygoi, a nieraz normalnie na świecie zdycha Chciałbym usłyszeć co na to powiedziałby wędkarz gdyby go tak pociągać na haczyku i później puścić wolno.
 • Marek Lis - Prezes KołaPZW Kazimierz
  Zawody wędkarskie dla dzieci, odbywają się na :Żywą rybę, tzn: po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb ,te wracają do zbiornika.A więc tu nie ma mowy o uśmiercaniu!!Czy nie lepiej aby dziecko złapało bakcyla wędkarza i razem z rodzicem obcowało z przyrodą aniżeli ma siedzieć przed komputerem? Przypominam!! tu jest mowa o sportowym połowie ryb
 • Ulka
  To i to jest UŚMIERCANIEM. I jest tak samo nieetyczne indywidualnie jak i grupowo.
 • [pijany znad Grodarza
  @ Ulka.
  Różnica KOLOSALNA.
  Zawody uśmiercania z udzialem dzieci to OFICJALNE uznanie, a to drugie, to sprawa INDYWIDUALNA.
 • Ulka
  Tak sobie myślę, że nie widzę różnicy pomiędzy łowieniem ryb z tatą i łowieniem ryb z tatą podczas zawodów. Jeżeli mnie miałoby odstręczać łowienie ryb - jako niehumanitarne - to w obu tych wypadkach jednakowo...
 • pijany znad Grodarza
  Tak się zastanawiam i pytam PEDAGOGÓW
  Czy :
  " piszą organizatorzy i zapraszają do czestnictwa dzieci i młodzieżdo lat 16 z dorosłym opiekunem."
  jest własciwym ?
  Nadmieniam, że nie dziwi mnie wedkowanie taty ze swoim dzieckiem, ale ORGANIZOWANIE dla dzieci tego rodzaju " zawodow" jest .... . No właśnie. Może odpowie szkolny pedagog?

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę