Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Przed nami niesamowite wydarzenie. Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, oryginalne. Niby głównie dla dzieci, ale dla dorosłych także. 3DwKD, czyli Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu Dolnym. Przyłączysz się?

Pierwszego dnia czerwca w Dzień Dziecka odbędzie się w Miasteczku wyjątkowa impreza. 3DwKD, czyli  Dziadowski Dzień Dziecka w Kazimierzu Dolnym skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo różnorodnych atrakcji, m.in. strefa malowania z ciekawym wyzwaniem, strefa kocykowa do odpoczynku, strefa rodzica, gdzie będzie można skorzystać z rady kogoś doświadczonego. A oprócz tego będzie pyszne jedzonko, śpiewy, dziadowanie i ucztowanie.

Akcja ma charakter charytatywny a wszystkie zebrane pieniążki przekazane zostaną na dalszą pomoc choremu na adrenoleukodystrofię Frankowi Fernezemu.

- Szczególne święto w szczególny dzień! – czytamy w informacji prasowej. – Pierwszy czerwca to dzień dziecka, dlatego wszystkie dzieci zapraszamy na wyjątkową zabawę! Was dorosłych także chętnie zobaczymy. Przygotujemy mnóstwo atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować, nie zabraknie śpiewów, tańców, gonitw i kolorów! Jak sama nazwa imprezy wskazuje Dziady Kazimierskie  trzymają pieczę nad całą imprezą! To już niebawem, szykujcie się! Gdyż tego jeszcze nie było!

Impreza odbędzie się w piątek, 1 czerwca w godzinach: 12.00 – 17.00 na terenie kazimierskiej mariny - portu jachtowego. Organizatorzy są otwarci na różnorodne formy współpracy. Przyda się każda pomoc, każda dodatkowa para rąk do pracy i każdy pomysł. Już teraz wiadomo, że atrakcji będzie sporo, jednak może być ich jeszcze więcej.

- W imieniu Organizatorów 3DwKD, czyli Dziadowskiego Dnia Dziecka w Kazimierzu Dolnym, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie osobiste, rzeczowe lub finansowe naszej inicjatywy. Pragniemy zorganizować dzień przepełniony atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Imprezie przyświecać będą dwa cele – wywołanie uśmiechów na dziecięcych buziach oraz zbiórka pieniędzy dla Franka Fernezego.

Czego potrzeba najbardziej? Obstawy gastronomicznej, napojów, słodyczy, papierowych talerzy i kubków, drewnianych sztućców, nagród rzeczowych oraz fantów na loterię. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z organizatorami: Artur Kwapiński, Stowarzyszenie Przeszłość – Przyszłości – 662 691 635, Weronika Ziarnicka – 793 686 182, Rafał Pepłowski – 695 637 280, Joanna Stefańska – 500 148 663.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę