Łukasz Zagrobelny - kameralnie (wideo)

Skomentuj (2)

zobacz więcej (12)

Muzyczny sezon na kazimierskim Zamku już za nami. Jego finałem był występ Łukasza Zagrobelnego. I choć koncert miał charakter kameralny, to nie można mu odmówić wielkości w kwestii dobrej zabawy.

Ten sobotni wieczór był wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz pierwszy koncert na Zamku nie miał miejsca pod otwartym niebem, lecz w specjalnej, ogrzewanej hali eventowej. Listopadowa pogoda nie odstraszyła więc nikogo i hala wypełniła się publicznością. Można się jednak pokusić o stwierdzenie, że nawet bez dodatkowego ogrzewania atmosfera na koncercie byłaby dostatecznie gorąca. Zadbała o to gwiazda tego wieczoru – Łukasz Zagrobelny.

Artysta porwał publiczność do zabawy swoimi największymi hitami, takimi jak „Spacer po niebie”, „Ja tu zostaję”, „Nie kłam, że mnie kochasz”, a także piosenką „Gdy tu jesteś”, którą skomponowała w tym roku Ania Dąbrowska. Wszystkie utwory zostały wykonane w wersjach, których nie usłyszymy w radiu czy telewizji.

- To będzie wyjątkowy koncert, ponieważ wszystkie moje piosenki zostaną dzisiaj zagrane dla was w nowych, kameralnych, przede wszystkim akustycznych aranżacjach – zapowiedział artysta. - To będzie muzyka wczesnej postaci. Bez komputerów, bez wspomagaczy, bez wgranych chórków.

Mogliśmy podziwiać także drugą stronę twórczości Łukasza Zagrobelnego. Artysta, od dawna związany ze sceną teatralną, zaprezentował utwór z musicalu „Notre Dame de Paris”. Spektakl ten miał swoją premierę w tym roku, a Łukasz Zagrobelny gra w nim jedną z głównych ról.

Artysta nie ukrywał też swojej fascynacji Kazimierzem.

- Nigdy nie grałem w Kazimierzu, choć parokrotnie tutaj bywałem i bardzo mi się tu podoba. Chciałbym mieć tu dom – zdradził publiczności piosenkarz. 

Życzymy artyście spełnienia tego marzenia, a wszystkim jego fanom jeszcze niejednej okazji do wysłuchania jego występów w Kazimierzu.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Ani
    Może Zamek przekazać Stworzyszeniu religijnemu we władanie na pewno super by zarządzali i nikomu by koncerty nie przeszkadzały i za głośno by nie było.
    • tak tak
      Święta Anna bierze wszystko :).

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę