XVII Święto Jesieni

zobacz więcej (6)

Już w środę 23 września zaczyna się kalendarzowa jesień. W Muzeum Nadwiślańskim jej początek obchodzony jest hucznie jako święto. XVII Święto Jesieni już 27 września!

Warzywa, owoce, kwiaty, grzyby, a także miody, domowe przetwory i inne dary jesieni, a także potrawy tradycyjnej kuchni i wyroby ludowego rzemiosła będziemy mogli podziwiać na corocznej wystawie „Z lasów, pól i ogrodów” prezentowanej na błoniach nadwiślańskich przed spichlerzem Ulanowskich - siedzibą Oddziału Przyrodniczego Muzeum Nadwiślańskiego. Być może niektóre z nich zakupimy do swoich domów, być może niektóre trafią do nas jako nagrody w różnych jesiennych konkursach organizowanych przez muzeum.

Święto Jesieni ma charakter rodzinny, stąd dla najmłodszych przygotowano kącik z zabawami edukacyjnymi w ogrodzie muzealnym.
Imprezie towarzyszyć będą występy kapel ludowych z terenu Lubelszczyzny.

Muzeum zaprasza 27 września w godzinach 10.00 – 16.00. Wstęp wolny.

 

Fot. Muzeum Nadwiślańskie

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Przyrodnicze


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę