XVI Święto Jesieni

Skomentuj (3)

Owoce, kwiaty, grzyby oraz przetwory domowe - to tylko niektóre z darów jesieni, jakie będzie można znaleźć na wystawie plenerowej "Z lasów, pól i ogrodów". Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli wspólnie zapraszają na XVI edycję imprezy pod hasłem Święto Jesieni.

Przed Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym 28 września już po raz 16. odbędzie się coroczne Święto Jesieni, podczas którego zaprezentowana zostanie plenerowa wystawa "Z lasów, pól i ogrodów", podczas której podziwiać będziemy warzywa, owoce, kwiaty, grzyby, a także miody, domowe przetwory i potrawy tradycyjnej kuchni. Odwiedzający jak zwykle mogą spodziewać się także degustacji i sprzedaży prezentowanych produktów oraz konkursów.

- Do organizacji imprezy zaproszeni zostali między innymi: Koła Gospodyń Wiejskich z Dubienki i Siedliszczy, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Olchowieckiej, Stowarzyszenie Róża w Końskowoli oraz szkoły podstawowe z Rzeczycy i Rąblowa - mówią organizatorzy. -  Ponadto wciąż napływają zgłoszenia od osób prywatnych z całej Lubelszczyzny. Oprawę muzyczną wydarzenia zagwarantują kapele współpracujące z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Zgłoszenia: do 16 września

Organizatorzy: Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym oraz  Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

Patron medialny: Kazimierski Portal Internetowy

 

Tekst: Mateusz Łysiak

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • wystawca
  Dziękuję w imieniu WSZYSTKICH, za szybką reakcję.
  Pozdrawiam.
 • wystawca
  Święto Jesieni już jutro, a artykuł na ten temat zniknął z pierwszej strony.
  Brak informacji o imprezie w zapowiedziach imprez, koncertów czyli okienko nad aktualnościami.
  O co chodzi?
  Żeby nikogo nie było?
  Portalu KazimierzDolny,PATRONIE MEDIALNY, obudź się! Jeszcze nie jest za późno.
 • Janusz
  Szkoda, że nie będę mógł być. Wiele się u Was w Kazimierzu dzieje...

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę