Aktualności dla "święto jesieni w kazimierzu"

Święto Jesieni 2019

W najbliższą niedzielę na placu przy Oddziale Przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym odbędzie się coroczne Święto Jesieni. W programie tradycyjnie już znajduje się kiermasz  produktów regionalnych i rękodzieła, koncerty, występy i wiele innych atrakcji.

Przyszła jesień!

Suszone kwiaty, świeże owoce i warzywa, pyszne wypieki, wiele rodzajów miodu oraz zapach ciepłych domowych dań unoszący się nad jarmarkiem. Tak, kolejne Święto Jesieni za nami. Fotoreportaż.

Kiermasz produktów tradycyjnych i regionalnych, występy kapel, konkursy, pokazy kulinarne i kącik zabaw dla dzieci... już w najbliższą niedzielę. Przed nami jubileuszowe, 20. Święto Jesieni.

To już jesień...?

19. Święto Jesieni za nami. Ci ciekawego można było zobaczyć na stoiskach? Jakie smakołyki serwowali wystawcy? Kto tym razem pojawił się na scenie?

Jesiennie w Kazimierzu

Suszone kwiaty, nalewki, ciasta, owoce, warzywa oraz biżuteria - to tylko niewielka część towarów, które gościły dziś na straganach w Kazimierzu Dolnym. Ponad 100 wystawców zaprezentowało swoje wyroby podczas tegorocznego 18. już Święta Jesieni.

Lato już chyba definitywnie dobiegło końca. Teraz swoje panowanie rozpoczyna jesień, a skoro tak, to trzeba ją należycie przywitać. W ostatnią niedzielę września w Kazimierzu Dolnym odbędzie się Święto Jesieni.

Jesień już przyszła

W Kazimierzu uroczyście powitano jesień. Na przedpolach Miasteczka przed Oddziałem Przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego jak zwykle o tej porze pyszniły się owoce i warzywa, wyroby rzemieślnicze i potrawy regionalne. XVII Święto Jesieni za nami.

Już w środę 23 września zaczyna się kalendarzowa jesień. W Muzeum Nadwiślańskim jej początek obchodzony jest hucznie jako święto. XVII Święto Jesieni już 27 września!

W Święto Jesieni

Piękna pogoda, wspaniałe zapachy unoszące się nad Wisłą oraz różnorakie cudeńka na kolorowych stoiskach. Tak wyglądało tegoroczne, szesnaste już Święto Jesieni organizowane przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym.

Pokaż stopkę