Wakacje - do zobaczenia za rok!

Skomentuj (1)

zobacz więcej (25)

Dzieci z gminy Kazimierz Dolny pożegnały już tegoroczne wakacje. Podczas festynu na zakończenie lata nie brakowało atrakcji. Były wielkie bańki mydlane, pokazy rycerskie, spotkanie z magią oraz słodki poczęstunek.

Tegoroczne wakacje w zasadzie dobiegły końca. Za nami jest także dziewiąty już festyn na zakończenie lata organizowany corocznie przez Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.


Tym razem tematem przewodnim imprezy było średniowiecze. Nie dziwi więc fakt, że główna część festynu miała miejsce na kazimierskim Zamku. Poszukiwanie skarbów, pokazy rycerskie, wielkie bańki mydlane, magiczne mikstury czy pasowanie na rycerza – wszystko to czekało na najmłodszych uczestników pikniku na dziedzińcu.


Jednak zanim dzieci dotarły na dziedziniec, po drodze również czekały na nie spore atrakcje: kolorowe korony, lepienie naczyń z gliny, tworzenie biżuterii czy też parada przez miasto.


Więcej w materiale foto przygotowanym przez naszą Redakcję oraz Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę