Wakacje - do zobaczenia za rok!

Skomentuj (1)

zobacz więcej (25)

Dzieci z gminy Kazimierz Dolny pożegnały już tegoroczne wakacje. Podczas festynu na zakończenie lata nie brakowało atrakcji. Były wielkie bańki mydlane, pokazy rycerskie, spotkanie z magią oraz słodki poczęstunek.

Tegoroczne wakacje w zasadzie dobiegły końca. Za nami jest także dziewiąty już festyn na zakończenie lata organizowany corocznie przez Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.


Tym razem tematem przewodnim imprezy było średniowiecze. Nie dziwi więc fakt, że główna część festynu miała miejsce na kazimierskim Zamku. Poszukiwanie skarbów, pokazy rycerskie, wielkie bańki mydlane, magiczne mikstury czy pasowanie na rycerza – wszystko to czekało na najmłodszych uczestników pikniku na dziedzińcu.


Jednak zanim dzieci dotarły na dziedziniec, po drodze również czekały na nie spore atrakcje: kolorowe korony, lepienie naczyń z gliny, tworzenie biżuterii czy też parada przez miasto.


Więcej w materiale foto przygotowanym przez naszą Redakcję oraz Bibliotekę Publiczną w Kazimierzu Dolnym.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę