"Dotknięcie Średniowiecza" - festyn na zakończenie lata

Tegoroczne wakacje powoli dobiegają końca. W związku z tym, Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym już po raz dziewiąty organizuje festyn, na który zaprasza wszystkie dzieci. Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem „Dotknięcie Średniowiecza”.

Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Dolnym, oddział Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki już od dziewięciu lat, corocznie organizuje festyn na zakończenie wakacji. Impreza ta cieszy się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że za każdym razem jej tematyka jest zupełnie inna. Dzieci podczas poszczególnych edycji festynu poznały już Afrykę, Meksyk czy Australię. Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem „Dotknięcie Średniowiecza”.

 

- W czasie festynu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę poznać ciekawostki związane ze średniowieczem – czytamy w zaproszeniu. - Każde dziecko będzie mogło spróbować ulepić naczynie z gliny, stworzyć biżuterię. Będzie okazja rzucić kulą armatnią czy podkową. Na zamku dzieci czeka spotkanie z rycerzami i wiele innych atrakcji. Zapraszamy na świetną zabawę i niezapomniane przeżycia!

 

Festyn na zakończenie wakacji odbędzie się 28 sierpnia, w godzinach: 15.00 - 17.45. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na placu przed budynkiem biblioteki, przy ul. Lubelskiej 32/34, potem średniowiecznym korowodem uczestnicy przejdą do kazimierskiego Zamku.

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę