Unijne dotacje dla wsi

Skomentuj (3)

Prawie w każdej polskiej wsi mieści się budynek szkoły czy też OSP. I niestety coraz częściej popada on w ruinę. Teraz, dzięki unijnym dotacjom, pojawia się cień nadziei, że te obiekty powrócą do życia.

W dniach 26 i 27 maja do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym wpłynęły oferty przedsiębiorców, którzy chcieliby się podjąć realizacji zadań w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i Rozwój Wsi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Jedno z planowanych działań, to adaptacja budynku OSP w Skowieszynku na funkcję świetlicy środowiskowej. Więcej informacji w zakładce Wiadomości Urzędu Miasta , gdzie co tydzień ukazują się newsy redagowane w oparciu o materiały otrzymane od urzędników miejskich.

 


Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę