Unijne dotacje dla wsi

Skomentuj (3)

Prawie w każdej polskiej wsi mieści się budynek szkoły czy też OSP. I niestety coraz częściej popada on w ruinę. Teraz, dzięki unijnym dotacjom, pojawia się cień nadziei, że te obiekty powrócą do życia.

W dniach 26 i 27 maja do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym wpłynęły oferty przedsiębiorców, którzy chcieliby się podjąć realizacji zadań w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i Rozwój Wsi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Jedno z planowanych działań, to adaptacja budynku OSP w Skowieszynku na funkcję świetlicy środowiskowej. Więcej informacji w zakładce Wiadomości Urzędu Miasta , gdzie co tydzień ukazują się newsy redagowane w oparciu o materiały otrzymane od urzędników miejskich.

 


Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę