Unijne dotacje dla wsi

Skomentuj (3)

Prawie w każdej polskiej wsi mieści się budynek szkoły czy też OSP. I niestety coraz częściej popada on w ruinę. Teraz, dzięki unijnym dotacjom, pojawia się cień nadziei, że te obiekty powrócą do życia.

W dniach 26 i 27 maja do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym wpłynęły oferty przedsiębiorców, którzy chcieliby się podjąć realizacji zadań w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i Rozwój Wsi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Jedno z planowanych działań, to adaptacja budynku OSP w Skowieszynku na funkcję świetlicy środowiskowej. Więcej informacji w zakładce Wiadomości Urzędu Miasta , gdzie co tydzień ukazują się newsy redagowane w oparciu o materiały otrzymane od urzędników miejskich.

 


Skomentuj


Dodane komentarze (3)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę