Kazimierz trzeci na Lubelszczyźnie!

Skomentuj (6)

W "Rzeczpospolitej" zamieszczony został ranking samorządów najlepiej wykorzystujących fundusze unijne. Kazimierz Dolny zajął 74 miejsce w kraju, przy czym konkurencja była spora - 904 gminy.

Więcej informacji w zakładce: Wiadomości z Urzędu Miasta.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • ANKA
  To nie wysokość pozyskanych przez Urząd środków z funduszy unijnych powinna być powodem do dumy tylko to na co te środki zostaną przeznaczone i w jaki sposób wpłyną na rozwój gminy Kazimierz. Przykładem absurdu niech bedzie szalet miejski za 1.3 miliona złotych realizowany w ramach projektu wiślanego współfinansowanego z funduszy unijnych. Gdzie tu rozsądek i racjonalne wydawanie publicznych pieniędzy?
 • pijany znad Grodarza
  mix. Rozwiń temat.
 • mix
  super! Za 7 mln złotych konserwuje się ruiny zamku.Pieniążków nie starczyło na toalety,które wcześniejszej były w projekcie, nie mówiąc o kawiarniach,czy galeriach które za te pieniądze początkowo miały być wykonane.Za 7 mln złotych remontuje się także kościół farny.Te sumy mówią wszystko.
 • Mieszkaniec
  łaski nie robią, przecież od tego tam są!
 • pijany znad Grodarza
  Cholera. Czyżby należało przeprosić Burmistrza?.
 • Zbigniew
  Cieszę się. Gratulacje. Wierzę, że następnym razem, będzie lepiej.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę