Turniej Oldbojów po raz 6.

Skomentuj (4)

zobacz więcej (42)

Za nami już 6. Turniej Oldbojów w piłce nożnej im. Kazimierza Górskiego. Po raz kolejny sportowym rozgrywkom towarzyszyła akcja charytatywna dla Frania.

Osiem drużyn wzięło udział w tegorocznym, szóstym już Turnieju Oldbojów w piłce nożnej im. Kazimierza Górskiego, który odbył się w miniony weekend w Kazimierzu Dolnym. Dopisała pogoda, nieco gorzej z kibicami...

- Liczyliśmy na większą frekwencję. Zabrakło mieszkańców – mówi Cezary Wojtanowicz. - Działo się sporo, bo były różnorodne atrakcje dla dzieci, koncert Dziadów Kazimierskich, piękna pogoda... tylko ludzi mało.

A ludzie by się przydali, bo oprócz rozgrywanych na boisku meczy, odbyła się także akcja charytatywna a w jej ramch licytacja m.in. koszulek z autografami piłkarzy czy książek o nadwiślańskim Miasteczku, z której dochód został przeznaczony na polepszenie warunków życia Frania Fernezego, chłopca chorego na rzadką genetyczną chorobę ALD – adrenoleukodystrofię.

Ile udało się zebrać? Dokładna kwota jeszcze nie jest znana, gdyż organizatorzy są w trakcie podsumowań. Znane są za to wyniki sportowych zmagań.

Oto wyniki:

Miejsce I – Oldboje Wisła Puławy
Miejsce II – Reprezentacja TVP
Miejsce III – Lotnicy Wawer Warszawa
Miejsce IV - Orlik Opole Lubelskie
Miejsce V - TKKF Puławy

Miejsce VI - Oldboje Kazimierz Dolny
Miejsce VII - Reprezentacja Pisarzy Polskich oraz Reprezentacja z miasta Równe (Ukraina)

Tradycyjnie też wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy. Tym razem najlepszym bramkarzem okazał się Damian Szmagliński - zawodnik Reprezentacji TVP, zaś królem strzelców Kamil Wolski – również z Reprezentacji TVP.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2019. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2019! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę