Turniej Oldbojów po raz 6.

Skomentuj (4)

zobacz więcej (42)

Za nami już 6. Turniej Oldbojów w piłce nożnej im. Kazimierza Górskiego. Po raz kolejny sportowym rozgrywkom towarzyszyła akcja charytatywna dla Frania.

Osiem drużyn wzięło udział w tegorocznym, szóstym już Turnieju Oldbojów w piłce nożnej im. Kazimierza Górskiego, który odbył się w miniony weekend w Kazimierzu Dolnym. Dopisała pogoda, nieco gorzej z kibicami...

- Liczyliśmy na większą frekwencję. Zabrakło mieszkańców – mówi Cezary Wojtanowicz. - Działo się sporo, bo były różnorodne atrakcje dla dzieci, koncert Dziadów Kazimierskich, piękna pogoda... tylko ludzi mało.

A ludzie by się przydali, bo oprócz rozgrywanych na boisku meczy, odbyła się także akcja charytatywna a w jej ramch licytacja m.in. koszulek z autografami piłkarzy czy książek o nadwiślańskim Miasteczku, z której dochód został przeznaczony na polepszenie warunków życia Frania Fernezego, chłopca chorego na rzadką genetyczną chorobę ALD – adrenoleukodystrofię.

Ile udało się zebrać? Dokładna kwota jeszcze nie jest znana, gdyż organizatorzy są w trakcie podsumowań. Znane są za to wyniki sportowych zmagań.

Oto wyniki:

Miejsce I – Oldboje Wisła Puławy
Miejsce II – Reprezentacja TVP
Miejsce III – Lotnicy Wawer Warszawa
Miejsce IV - Orlik Opole Lubelskie
Miejsce V - TKKF Puławy

Miejsce VI - Oldboje Kazimierz Dolny
Miejsce VII - Reprezentacja Pisarzy Polskich oraz Reprezentacja z miasta Równe (Ukraina)

Tradycyjnie też wyłonieni zostali najlepsi zawodnicy. Tym razem najlepszym bramkarzem okazał się Damian Szmagliński - zawodnik Reprezentacji TVP, zaś królem strzelców Kamil Wolski – również z Reprezentacji TVP.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2018/2019? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę