Młode Orły trenują

Skomentuj (3)

Młodziki starsze z klubu Orły Kazimierz przygotowują się do rundy wiosennej. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę.

Okres zimowy to bardzo pracowity czas dla każdego piłkarza. Chłopcy z sekcji młodzików starszych klubu Orły Kazimierz rozegrali w środę w Puławach mecz towarzyski z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 10.

- Mecz rozegrano w wymiarze czasowym 3 x 30 minut. Z jednej i drugiej strony padło mnóstwo bramek, najważniejsze jest jednak realizowanie założeń taktycznych, jakie postawiliśmy sobie przed rozpoczęciem gry – mówi trener Damian Miroński. – Jest to kolejny etap przygotowań do rundy wiosennej Lubelskiej Ligi Młodzików Starszych.  Nasza drużyna po rundzie jesiennej plasuje się na 2 miejscu.

Kolejne mecze już wkrótce. Najbliższy odbędzie się w sobotę 23 lutego o godz. 9.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. KEN w Puławach na ul. Kaniowczyków. Kazimierzacy zmierzą się z rówieśnikami z Wisły Puławy i Prochu Pionki.

W sekcji dziecięcej Orłów Kazimierz trenuje w sumie 40 młodych piłkarzy.


Fot. Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę