Sylwester 2012

Skomentuj (2)

Przed nami jedna z najważniejszych nocy w roku - Sylwester. Gdzie ją spędzić, by była wyjątkowa? My zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego nad Wisłą, tu nie może być niewyjątkowo...

Hotel "Zajazd Piastowski" proponuje wszystkim gościom kilka dni wspaniałej zabawy. Bowiem zarówno 29, jak i 30 grudnia w Klubie Nocnym „Baszta” odbędzie się zabawa, wstęp jest wolny dla Gości korzystających z pakietów pobytowych. Zaś 31 grudnia w hotelu będzie miał miejsce bal sylwestrowy. Co oprócz tego? Organizatorzy zaplanowali szereg różnorodnych atrakcji, m.in.: ognisko, przejażdżkę saniami, specjalny rabat na zabiegi kosmetyczne, masaże oraz usługi dodatkowe w strefie odnowy biologicznej.

 

W "Folwarku Walencja" odbędzie się zaś „Sylwestrowe Rock&Roll Party”. Co to oznacza? Właściciele obiektu przygotowali dla swoich gości pakiet szalonej zabawy i nastrojowego wypoczynku w dniach 28.12.2012 - 01.01.2013.

 

- "Gorączka sylwestrowej nocy" to nasza propozycja na imprezę powitalną Nowego Roku – czytamy na stronie hotelu. – Muzyczna podróż w czasie i powrót do przyszłości przeniosą Cię do świata niezapomnianej zabawy. Zanim jednak parkiet zapali się od tańca, zapraszamy na uroczystą kolację, podczas której zachwycimy Cię kompozycją fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni.

 

Na sylwestrowe szaleństwa zaprasza także "Villa Bohema", proponując swoim gościom pobyt w terminie 28.12.2012- 01.01.2013r. Będą to cztery noclegi z pełnym wyżywieniem, balem sylwestrowym oraz dodatkowymi atrakcjami. O jakich atrakcjach mowa? O kuligu lub przejażdżce bryczkami zakończonej grzanym winem i kolacją w hotelu, o wycieczce z przewodnikiem po zimowym nadwiślańskim Miasteczku, o odprężających zabiegach SPA oraz karnetach na stok narciarki w Kazimierzu.

 

W hotelu "Dwa Księżyce" w sylwestrową noc, odbędą się „Szalone rytmy w blasku księżyca”. Organizatorzy zapewniają szampańską zabawę do białego rana, wspaniałą oprawę muzyczną, najlepszą kuchnię, zabawy i konkursy z nagrodami oraz pokaz sztucznych ogni o północy. Start imprezy już o 20.00.

 

Hotel "Berberys" przygotował ofertę, która pozwoli Państwu spędzić ten wyjątkowy okres w urokliwym Kazimierzu Dolnym. W sylwestrową noc odbędzie się oczywiście bal, podczas którego spróbujemy wspaniałych potraw, posłuchamy miłej dla ucha muzyki oraz wybierzemy króla i królową balu! W czasie pobytu dostępne będą także dodatkowe atrakcje: dowóz do malowniczego stoku narciarskiego położonego w Kazimierzu Dolnym i zniżkę na karnety, kulig przez kazimierskie wąwozy oraz w razie potrzeby zapewnienie opieki dla maluchów.

 

 

Polecane obiekty noclegowe i gastronomiczne:

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • buuuuu
    31 grudnia 999r ludzie świętowali, że nie spełniła się przepowiednia mówiąca o końcu świata, a papieżem był wtedy Sylwester II, który dał wiernym specjalne błogosławieństwo. I tak się przyjęło...
  • lclkddkdk
    co tak naprawde świętować?ktoś się zastanawiał?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę