Aktualności dla "zima w kazimierzu"

Sypnęło!

Podobno nie wszędzie. Podobno nie aż tak. A u nas Pani Zima przyjechała wczoraj z całym dworem i rozpakowuje walizki. Popatrzcie, jak to wygląda w naszym fotoreportażu.

K.ZIMIErnikejszyn

Myślicie, że zimą w Kazimierzu Dolnym nic się nie dzieje? Jesteście w błędzie! Już w lutym w nadwiślańskim Miasteczku odbędzie się wyjątkowo tajemnicza impreza „K.ZIMIErnikejszyn 2015”.

Narciarze, mamy zimę!

Na kartach kalendarza już grudzień. Nic więc dziwnego, że pogoda przestała nas rozpieszczać. Coraz większymi krokami zbliża się bowiem do nas zima. Sezon narciarski 2014/2015 czas więc zacząć!

Narciarstwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Okoliczne stoki w sezonie są oblegane. Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” chce pójść nieco dalej i wspólnie z przedsiębiorcami stworzyć szlaki biegowe dla narciarzy. W Kazimierzu Dolnym również.

Zima w pełni, a wszystkie ośrodki narciarskie położone w Kazimierzu Dolnym i okolicy są czynne. W najbliższą niedzielę czekają nas spore atrakcje na Stacji Narciarskiej Kazimierz oraz na stoku w Parchatce.A na Górach w Kazimierzu na chętnych łyżwiarzy czeka lodowisko.

Pokaż stopkę