Naśnieżanie rozpoczęte...

Skomentuj (2)

Na Stacji Narciarskiej Kazimierz trwa dośnieżanie. Dzisiejsza pogoda była wręcz idealną do tego typu działań. Jeśli jutro również będzie mróz, prawdopodobnie już w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się sezon narciarski 2012/2013!

No i przyszła zima, może nie za bardzo śnieżna, ale za to mroźna. Prognozy pogody też są obiecujące, bo w najbliższych dniach ma padać śnieg. A skoro tak, to czas najwyższy, by rozpocząć sezon narciarski. Na Stacji Narciarskiej Kazimierz trwają ostatnie przygotowania. Armatki pracują nieprzerwanie, by już w najbliższy weekend, wszyscy ci, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują zimy, mogli poszusować po kazimierskim stoku.

Dobrą nowiną jest także to, że w nadchodzącym sezonie ceny karnetów nie ulegną podwyższeniu. A niespodzianką nowe trasy zjazdowe o długości 470 m i 590 m.

Zapraszamy więc na Stację Narciarską Kazimierz!

 

 

obraz z kamery internetowej, jeśli widzisz ten napis zamiast obrazu to naciśnij F5

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz Dolny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę