Naśnieżanie rozpoczęte...

Skomentuj (2)

Na Stacji Narciarskiej Kazimierz trwa dośnieżanie. Dzisiejsza pogoda była wręcz idealną do tego typu działań. Jeśli jutro również będzie mróz, prawdopodobnie już w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się sezon narciarski 2012/2013!

No i przyszła zima, może nie za bardzo śnieżna, ale za to mroźna. Prognozy pogody też są obiecujące, bo w najbliższych dniach ma padać śnieg. A skoro tak, to czas najwyższy, by rozpocząć sezon narciarski. Na Stacji Narciarskiej Kazimierz trwają ostatnie przygotowania. Armatki pracują nieprzerwanie, by już w najbliższy weekend, wszyscy ci, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują zimy, mogli poszusować po kazimierskim stoku.

Dobrą nowiną jest także to, że w nadchodzącym sezonie ceny karnetów nie ulegną podwyższeniu. A niespodzianką nowe trasy zjazdowe o długości 470 m i 590 m.

Zapraszamy więc na Stację Narciarską Kazimierz!

 

 

obraz z kamery internetowej, jeśli widzisz ten napis zamiast obrazu to naciśnij F5

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Wyciągi narciarskie

Stacja Narciarska Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę