Boże Narodzenie LAST MINUTE

Skomentuj (2)

Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli chcielibyście Państwo spędzić ten wyjątkowy okres w Kazimierzu Dolnym, a nadal nie zrobiliście rezerwacji, nic straconego. W kazimierskich obiektach noclegowych są jeszcze wolne miejsca.

Święta Bożego Narodzenia muszą mieć odpowiedni klimat. Nie ważne jest to, gdzie je spędzimy. Najważniejsze to z kim i jak. Dlatego też zachęcamy Państwa do przyjazdu do Kazimierza Dolnego. Tutaj nawet poza świątecznym okresem jest magicznie. A teraz, gdy na Rynku stoi zielona choinka, gdy z pobliskich domów unosi się zapach pieczonych mięs i ciast, a sklepowe witryny pełne są oryginalnych świątecznych gadżetów… jest naprawdę nastrojowo.

Tych kilka świątecznych dni możemy spędzić naprawdę miło i atrakcyjnie. Jeśli pogoda dopisze, a wszystko wskazuje na to, że tak, w Kazimierzu organizowane będą kuligi, ogniska w plenerze oraz wyjazdy na narty do okolicznych ośrodków narciarskich. W większości obiektów noclegowych przygotowywane są także prawdziwe wigilijne kolacje z tradycyjnymi, polskimi potrawami. Bez problemu więc możemy połączyć aktywny wypoczynek z rodzinnymi świętami.

 

Lista ofert.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę