Boże Narodzenie LAST MINUTE

Skomentuj (2)

Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli chcielibyście Państwo spędzić ten wyjątkowy okres w Kazimierzu Dolnym, a nadal nie zrobiliście rezerwacji, nic straconego. W kazimierskich obiektach noclegowych są jeszcze wolne miejsca.

Święta Bożego Narodzenia muszą mieć odpowiedni klimat. Nie ważne jest to, gdzie je spędzimy. Najważniejsze to z kim i jak. Dlatego też zachęcamy Państwa do przyjazdu do Kazimierza Dolnego. Tutaj nawet poza świątecznym okresem jest magicznie. A teraz, gdy na Rynku stoi zielona choinka, gdy z pobliskich domów unosi się zapach pieczonych mięs i ciast, a sklepowe witryny pełne są oryginalnych świątecznych gadżetów… jest naprawdę nastrojowo.

Tych kilka świątecznych dni możemy spędzić naprawdę miło i atrakcyjnie. Jeśli pogoda dopisze, a wszystko wskazuje na to, że tak, w Kazimierzu organizowane będą kuligi, ogniska w plenerze oraz wyjazdy na narty do okolicznych ośrodków narciarskich. W większości obiektów noclegowych przygotowywane są także prawdziwe wigilijne kolacje z tradycyjnymi, polskimi potrawami. Bez problemu więc możemy połączyć aktywny wypoczynek z rodzinnymi świętami.

 

Lista ofert.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę