Świat w zwierciadle OloMima (video)

Skomentuj (1)

Występ OloMima rozpoczął Wielką Majówkę w hotelu Berberys. Przed nami jeszcze dwa dni wspaniałej zabawy w hotelu na ulicy Szkolnej.

Program OloMima zaprezentowany w hotelu Berberys w ramach Wielkiej Majówki utrzymany w lekkiej na pozór konwencji komediowej pokazywał w rzeczywistości świat, w którym żyjemy. I nie była to wizja optymistyczna, choć publiczność nie raz wychuchała śmiechem. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że dziś wieczorem na scenie stoi mim, ale na co dzień aktorami w tym spektaklu jesteśmy… my sami? – to już przestaje być śmieszne. Z czego się cieszyć, jeśli tak naprawdę w państwie prawa nikogo nie interesujemy? Nie możemy liczyć ani na pomoc policji, ani na opiekę ze strony NFZ, a nawet lekarza, którego nasze zdrowie nic nie obchodzi? Może to tylko artystyczna hiperbola, krzywe zwierciadło OloMima?  Chcę wierzyć, że to prawda…

OloMim – Aleksander Cezary Adamczyk – aktor Teatru Wizji i Ruchu w Lublinie, Warszawskiego Teatru Pantomimy i Teatru Scena Ruchu z Lublina. Obecnie występujący jako solista i aktor kabaretów Ramol i Zygzak. Uczestnik wielu festiwali w kraju i zagranicą. Jego największy sukces to Grand Prix na festiwalu filmowym w Pradze za spektakl TV  „Guernica” wg jego scenariusza i choreografii.

Hotel Berberys zaprasza na kolejne imprezy Wielkiej Majówki. Dziś 3 maja koncert Łukasza Jemioły uczestnika programu X Factor, który zyskał uznanie zarówno publiczności jak i jury. Jutro – 4 maja na koncercie zespołu Kultowi bawić się będziemy w rytm najlepszych coverów muzyki rozrywkowej. Po obu koncertach, które zaczynają się o 20.00 – tańce. Wstęp 10 zł.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę