Świat w zwierciadle OloMima (video)

Skomentuj (1)

Występ OloMima rozpoczął Wielką Majówkę w hotelu Berberys. Przed nami jeszcze dwa dni wspaniałej zabawy w hotelu na ulicy Szkolnej.

Program OloMima zaprezentowany w hotelu Berberys w ramach Wielkiej Majówki utrzymany w lekkiej na pozór konwencji komediowej pokazywał w rzeczywistości świat, w którym żyjemy. I nie była to wizja optymistyczna, choć publiczność nie raz wychuchała śmiechem. Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że dziś wieczorem na scenie stoi mim, ale na co dzień aktorami w tym spektaklu jesteśmy… my sami? – to już przestaje być śmieszne. Z czego się cieszyć, jeśli tak naprawdę w państwie prawa nikogo nie interesujemy? Nie możemy liczyć ani na pomoc policji, ani na opiekę ze strony NFZ, a nawet lekarza, którego nasze zdrowie nic nie obchodzi? Może to tylko artystyczna hiperbola, krzywe zwierciadło OloMima?  Chcę wierzyć, że to prawda…

OloMim – Aleksander Cezary Adamczyk – aktor Teatru Wizji i Ruchu w Lublinie, Warszawskiego Teatru Pantomimy i Teatru Scena Ruchu z Lublina. Obecnie występujący jako solista i aktor kabaretów Ramol i Zygzak. Uczestnik wielu festiwali w kraju i zagranicą. Jego największy sukces to Grand Prix na festiwalu filmowym w Pradze za spektakl TV  „Guernica” wg jego scenariusza i choreografii.

Hotel Berberys zaprasza na kolejne imprezy Wielkiej Majówki. Dziś 3 maja koncert Łukasza Jemioły uczestnika programu X Factor, który zyskał uznanie zarówno publiczności jak i jury. Jutro – 4 maja na koncercie zespołu Kultowi bawić się będziemy w rytm najlepszych coverów muzyki rozrywkowej. Po obu koncertach, które zaczynają się o 20.00 – tańce. Wstęp 10 zł.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę