Aktualności dla "długi weekend w kazimierzu"

PILNE: Wisła w Warszawie się rozstąpiła, lud przeszedł suchą stopą do Kazimierza Dolnego na majówkę – alarmuje AszDziennik. Czy cud powtórzy się na zakończenie majówki?

Na przełomie maja i czerwca będzie można skorzystać z kolejnego przedłużonego weekendu. Właściciele obiektów noclegowych w naszym mieście przygotowali interesujące oferty dla turystów, którzy zdecydują na wypoczynek w naszym mieście. Niżej prezentujemy najciekawsze propozycje.

Pierwszy długi weekend majowy zwykle niemalże oficjalnie otwiera sezon w Kazimierzu Dolnym. Jak Miasteczko poradziło sobie z najazdem turystów, których od wprowadzenia zakazu handlu w niedziele, zdaje się być znacznie więcej? Jak odnoszą się do problemu ci, którzy obecnie dzierżą tu władzę?

Za chwilę rozpocznie się świąteczny przedłużony weekend. Planujecie w tym czasie przyjazd do Kazimierza? Zobaczcie, co będzie się wtedy działo w naszym mieście.

Coraz bliżej do długiego weekendu – tym razem czerwcowego. Zamierzacie spędzić go właśnie w naszym mieście? Niżej znajdziecie zestawienie ofert pobytowych przygotowanych przez kazimierskich hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych.

Kwiecień plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata. I taki był właśnie weekend majowy w Kazimierzu: słońce i deszcz, burza i grad, ciut chłodniej i znów słońce.

Zespół Blues Junkers Duo (czyli nieco skrócony skład uznanego na scenie bluesowej oraz boogie woogie składu Blues Junkers) w elitarnym i kameralnym recitalu w zabytkowym budynku Jatek. Trzeci Księżyc zaprasza!

Przed nami kolejny długi weekend! Sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.

Czy już zaplanowaliście wypoczynek podczas długiego weekendu w listopadzie? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, gdzie zawsze czekają interesujące oferty pobytowe. Zobaczcie sami!

Trwa Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 6 czerwca wszyscy miłośnicy historii i motoryzacji będą mieli okazję, by podziwiać legendarne samochody z XX wieku. Na kazimierskim Rynku odbędzie się konkurs elegancji.

Wielkie Ucho Heńka

Lubisz poezję śpiewaną i nie masz planów na zbliżający się wielkimi krokami sobotni wieczór? Wobec tego zapraszamy na koncert grupy „Wielkie Ucho Heńka”, który odbędzie się w KOKPiT.

Już zaczynamy odliczać dni, które dzielą nas od długiego czerwcowego weekendu. Jeśli nadal zastanawiacie się, co zaplanować na ten czas, proponujemy przyjazd do wiosennego, radosnego Kazimierza Dolnego!

Zdjęcie przy wozie pancernym, kilka informacji o losach Żołnierzy Tułaczy czy spotkanie z Misiem Wojtkiem – wszystko to możliwe jest w Kazimierzu Dolnym, podczas „Spotkania z historią”.

Zbliża się jesienny długi weekend i to już ostatnia chwila, by zaplanować wypoczynek w tym czasie. Zapraszamy do Kazimierza Dolnego, gdzie nadal można znaleźć wiele interesujących ofert.

Kwietny długi weekend

Drugi długi weekend majowy albo – jak kto woli – pierwszy długi weekend czerwcowy będzie w tym roku naprawdę wyjątkowy. Wszystkie kwiaty z okolicznych ogrodów, łąk i pól na Boże Ciało zasypią kazimierskie ulice. Taki kwietny początek może wróżyć tylko udany pobyt w Kazimierzu.  Zapraszamy. IMPREZY NA WEEKEND.

Już niedługo nadejdzie długi czerwcowy weekend! Jeśli szukacie idealnego miejsca na wypoczynek, najlepszym wyborem na pewno będzie Kazimierz Dolny. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

Sezon turystyczny 2013, który w Kazimierzu zaczyna się zwykle właśnie w czasie pierwszego majowego weekendu, należy uznać za otwarty. Co się działo w tym czasie w Miasteczku? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Weekend majowy niemal cały czas zaskakiwał nas pogodą. To deszcz to słońce, to chłodno, to ciepło. Tak czy inaczej – Kazimierz przeżywał prawdziwe oblężenie. Fotoreportaż Maksa Skrzeczkowskiego.

W kazimierskiej Synagodze po raz kolejny zabrzmiała żydowska muzyka, poruszająca nawet najbardziej opornych słuchaczy…Przed kazimierską publicznością 3 maja wystąpili klezmerzy z Chmielnika.

Czas na długi weekend

Trwa długi weekend majowy. W Kazimierzu to oficjalne niejako rozpoczęcie sezonu. Co nas tu czeka?

Pokaż stopkę