Pierwsze urodziny Korzeniowej

Skomentuj (2)

Kazimierska Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa świętuje pierwszą rocznicę swojej działalności. Z tej okazji 4 maja zaprasza na urodzinowy koncert specjalny. - Nasi goście to absolutny crème de la crème polskiej sceny reggae i SKA- mówią organizatorzy.

Sympatycy, nie znający nas, Bracia, Siostry! Nadejszła wiekopomna chwila. Święto Narodowe! Korzeń będzie miał za sobą pierwszy roczek. Będziemy jednoroczniakiem, póki co łysym, lekko się kolebiącym na jeszcze krzywych nóżkach, ale rezolutnym i z głową pełną marzeń. To dzięki Wam znani i nie znani. Wielkie DZIĘKUJĘ od całej Korzeniowej załogi.


Zapraszamy na szczególne Órodzinowe popołudnie 4 maja 2013, start  17:00 (generalnie gościmy i prawimy niespodzianki cały dzień).


Nasi goście:

Jamal,
współtwórca polskiej sceny sound systemowej.  Jamal z Dj’em LEO grali w legendarnym Eye’ n Eye sound system. Jego łapa na gramofonie oznacza, że poleci reggae z samych trzewi  jamajskiej wyspy!  Doświadcza tego osobiście, mieszkając co jakiś czas na karaibskiej plaży w domu z blachy falistej... ON wie, co puszcza :) a jego selekcja pochodzi z pierwszej ręki! Oryginalne i niespotykane numery, to, co najlepsze w starym i nowym reggae. Czysta przyjemność! Kawałek prawdziwej Jamajki, która jest w jego sercu, otworzy się dla Was. To nie lada okazja, by można posłuchać DJ JAMALA  w kraju… ale w Korzeniu wszystko jest możliwe.

SKAdyktator i jego Kosmiczne Kombo,
prosto z podziemnego kompleksu na wyspach Bouveta w Korzeniowej zawita Najświętszy i Jedyny Cud Władca SKA Świata, Jego Wysokość SKAdyktator wraz z doborową świtą. To, co będzie się działo, jest trudne do oznaczenia w kilku słowach. Zaufajcie, będzie PrzeWielebnie! Słów kilka o samym Władcy:  zstąpił na ziemię, aby SKAokratyczne dobro i prawda zatryumfowały nad złem pleniącym się w tej krainie. Można nazwać go zbawicielem, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistyczne określenie. Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja oraz uświadomienie odszczepieńcom ich grzeszności oraz nieuniknioności  kary.

Władca - Performer – Artysta wraz z niesamowitymi muzykami z topu polskiego SKA uświetni nasze Órodziny to będzie niezapomniane popołudnie, byliśmy, widzieliśmy i wiemy, co zacz. Nasi goście to absolutny crème de la crème polskiej sceny reggae i SKA.


Świętujemy cały dzień, a działania na świeżym powietrzu startujemy o 17:00


Wstęp: tylko dla wtajemniczonych


Poczujecie się jak Ó RODZINY!


Tekst: Tomasz Małolepszy
Foto: z archiwum Klubojadalni
Przystanek Korzeniowa

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę