Nie chcemy dorosnąć!

Skomentuj (2)

zobacz więcej (31)

Pierwsze Ó-Rodziny za nami. To dla nas wielki zaszczyt gościć tak znakomitych gości. Odwiedzili nas stali bywalcy, reprezentanci nowego korzeniowego obozu, wtajemniczeni mali i duzi… 

Muzyka Jamiego i SKAdyktatora połączyła wszystkich i uwolniła kosmiczne pokłady energii serc. Korzeniową mikroscenę uważamy za otwartą! Wielkie podziękowania dla wszystkich gości. Jesteśmy pod ciągłym wpływem tego, co miało miejsce w Korzeniu 4 maja. Ślemy ukłony i szacunek. Wielkie "dziękuję" za prezenty, obecność i pozytywną inspirację. Nie zawrócimy, jak śpiewali swego czasu Polanie, a i dorosnąć nie chcemy zgodnie z maksymą Piotrusia Pana.

Jamal zagrał genialne rytmy i wyzwolił w nas wielkie pokłady pozytywnej energii. SKAdyktator i Jego Kosmiczne Combo zaprowadzili nas dalej. Przygoda w rytmie rocksteady i SKA rozpaliła Ó rodzinowych gości do granic energetycznych możliwości. Idziemy dalej. 18 maja kolejna odsłona korzeniowej microsceny, zagra GROOVE BAZA. 1 czerwca Miąższ.

Tak więc 100 lat dla każdego!


Tekst: Tomasz Małolepszy
Fot. z archiwum Korzeniowej

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • pijany znad Grodarza
  http://www.youtube.com/watch?v=AAg_mJueEmM
  Dlatego ten link, bo mam nieodparte wrażenie, że Przystanek Korzeniowa tworzy bardzo udany klimat , w którym każdy chciałby by być głownym bohaterem. Własnie film Rio Bravo wzbudzał takie emocje.
  Brawo
 • Korzeniowa
  Korzeniowa pozdrawia!

  http://www.youtube.com/watch?v=dx3CAelwnWw

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę