Nie chcemy dorosnąć!

Skomentuj (2)

zobacz więcej (31)

Pierwsze Ó-Rodziny za nami. To dla nas wielki zaszczyt gościć tak znakomitych gości. Odwiedzili nas stali bywalcy, reprezentanci nowego korzeniowego obozu, wtajemniczeni mali i duzi… 

Muzyka Jamiego i SKAdyktatora połączyła wszystkich i uwolniła kosmiczne pokłady energii serc. Korzeniową mikroscenę uważamy za otwartą! Wielkie podziękowania dla wszystkich gości. Jesteśmy pod ciągłym wpływem tego, co miało miejsce w Korzeniu 4 maja. Ślemy ukłony i szacunek. Wielkie "dziękuję" za prezenty, obecność i pozytywną inspirację. Nie zawrócimy, jak śpiewali swego czasu Polanie, a i dorosnąć nie chcemy zgodnie z maksymą Piotrusia Pana.

Jamal zagrał genialne rytmy i wyzwolił w nas wielkie pokłady pozytywnej energii. SKAdyktator i Jego Kosmiczne Combo zaprowadzili nas dalej. Przygoda w rytmie rocksteady i SKA rozpaliła Ó rodzinowych gości do granic energetycznych możliwości. Idziemy dalej. 18 maja kolejna odsłona korzeniowej microsceny, zagra GROOVE BAZA. 1 czerwca Miąższ.

Tak więc 100 lat dla każdego!


Tekst: Tomasz Małolepszy
Fot. z archiwum Korzeniowej

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • pijany znad Grodarza
  http://www.youtube.com/watch?v=AAg_mJueEmM
  Dlatego ten link, bo mam nieodparte wrażenie, że Przystanek Korzeniowa tworzy bardzo udany klimat , w którym każdy chciałby by być głownym bohaterem. Własnie film Rio Bravo wzbudzał takie emocje.
  Brawo
 • Korzeniowa
  Korzeniowa pozdrawia!

  http://www.youtube.com/watch?v=dx3CAelwnWw

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę