Przywitaj Nowy Rok na stoku!

Skomentuj (1)

Sylwester spędzany na stoku cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku dzięki sprzyjającej aurze również będąc w Kazimierzu Dolnym możemy przywitać Nowy Rok jeżdżąc na nartach!

Sposobów spędzenia sylwestra może być wiele. Bo każdy z nas ma swój własny pomysł na wolny od pracy dzień. Coraz więcej ludzi decyduje się jednak na aktywny wypoczynek, np. jazdę na nartach. Kiedyś moda ta obejmowała głównie regiony górskie, teraz przywitać Nowy Rok na nartach można i na Lubelszczyźnie. Także w Kazimierzu Dolnym.

Spędzanie okresu świąteczno – noworocznego w nadwiślańskim Miasteczku nie musi wcale ograniczać się do spacerów wąskimi uliczkami czy też przesiadywania w kawiarniach. Możliwości jest zdecydowanie więcej. Otóż w Kazimierzu Dolnym i okolicach działają trzy ośrodki narciarskie, które otwarte będą także w sylwestrową noc.

- Jak co roku organizujemy sylwestra – zapowiadają właściciele Stacji Narciarskiej Kazimierz. – Nasz ośrodek 31 grudnia będzie czynny od 8.00 do 2.00 w nocy.

Od rana do 19.00 obowiązywał będzie cennik jak w dni świąteczne. Zaś od godziny 19.00 do 2.00 będzie można wykupić tzw. pobyt sylwestrowy. Koszt takiego pakietu to 50 zł. Upoważnia nas on do korzystania z wyciągów bez limitu zjazdów.

Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy w Rąblowie ostatniego dnia w roku będzie otwarty w godzinach: 9.00 – 2.00. Stok działa tak samo, jak każdego innego dnia. Obowiązuje cennik weekendowy.

Stok narciarski w Parchatce również zaprasza do siebie wszystkich miłośników sportów zimowych. Wyciągi będą tego dnia czynne od rana do godziny 1.00 w nocy. Do 20.00 obowiązywać będzie cennik weekendowy, zaś później oferta specjalna, która na razie  pozostaje tajemnicą.

- Wszystkie szczegóły podamy jutro na naszej stronie internetowej – mówi właściciel ośrodka w Parchatce. – O północy na pewno będzie poczęstunek, a oprócz tego dobra muzyka i ognisko.

Pogoda zdecydowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Wszystkich narciarzy i snowboardzistów zapraszamy więc na kazimierskie stoki – na sylwestra pod gołym niebem.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę