Rąblów najlepszym miejscem do uprawiania sportów zimowych

Skomentuj (3)

Rąblów najlepszym miejscem do uprawiania sportów zimowych
Znane są już wyniki plebiscytu „Najlepsze miejsce na sporty zimowe” organizowanego przez Kurier Lubelski. Wielkim wygranym okazał się Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy w Rąblowie.

Na przełomie 2016 i 2017 roku każdy z nas mógł zagłosować na swoje ulubione miejsce do uprawiania sportów zimowych na terenie województwa lubelskiego. Organizatorem plebiscytu była gazeta Kurier Lubelski. Wśród zgłoszonych do konkursu obiektów pojawiły się m.in.: Stacja Narciarska Kazimierz, Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy w Rąblowie, Stok Narciarski w Parchatce, lodowisko sztuczne w Puławach, Wyciąg Narciarski Globus w Lublinie, Kompleks Narciarski „Nartraj” w Chrzanowie czy też wyciąg narciarski „Bobliwo”. Głosowanie już się zakończyło.

Zwycięzcą plebiscytu okazał się Ośrodek Narciarsko – Snowboardowy w Rąblowie, który otrzymał 2495 głosów.

- Byłem mile zaskoczony wynikiem tego konkursu – mówi Kazimierz Antoń, właściciel stoku w Rąblowie. – Prawdopodobnie wpłynęła na to atmosfera panująca na stoku podczas nocy sylwestrowej. Były wtedy bardzo dobre warunki narciarskie i dodatkowo dwudziestominutowy pokaz sztucznych ogni. Ludzie wyjeżdżali zadowoleni i pewnie stąd taki a nie inny wynik plebiscytu.

Stok w Rąblowie jest najstarszym ośrodkiem narciarskim w naszym regionie. Istnieje od ponad dwudziestu lat i ciągle prężnie się rozwija. I jak się okazuje, odwiedzający ośrodek goście, widzą to i doceniają.

Drugie miejsce zajęła Stacja Narciarska Kazimierz, otrzymując 1960 głosów. Zaś na miejscu trzecim znalazł się Stok Narciarski w Parchatce, na który oddano 803 głosy.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • sowa
  Najstarszym ośrodkiem - Rąblów? Moim zdaniem KAZIMIERZ! Ciekawe co na to znawcy tematu.
  • Narta
   Najstarszym czynnie i nieprzerwanie do dziś dzień działającym. Kazimierz takim ośrodkiem był i przestał. Na szczęście znowu powrócono tu do tych tradycji.
 • kazimierzanka
  Można udostępnić wyniki plebiscytu pozostałych ośrodków?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę